Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolatban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban az egyik félnek folyton kevés a szex, az feltétlenül szakítást eredményez?

Figyelt kérdés
Pl a pasi heti 4-5 alkalommal igényelné,a lány pedig napi 1-2x. Kinek kéne engedni?
2014. márc. 13. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak az esetek 99.9%ban
2014. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 baker2424 ***** válasza:
ohh mikor mégfiatal voltam 24 orába a rekord 17 ora sex 9 menet a mentö elvitt majdnem de még azért anapi 1-2 nyugdijsok között is megoldhato nem hogyheti 4-5
2014. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
29 a barátom,és szerinte nekem nagyok az igényeim
2014. márc. 13. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:

A szex nem engedés kérdése...

Én speciel nem akarnám, hogy a pasim azért szexeljen velem, mert "kell", hanem azért szeretkezzünk, mert szeretjük egymást és ezzel egészülünk ki...

Az már régen rossz, ha vita tárgya. Most nem azért, de szerintem azért heti 4-5 korántsem mondható kevésnek.

Ha napi 1-2x igényeled akkor véleményem szerint nem kapsz meg mindent, mert egy egészséges, kielégített nőnek elég kéne, hogy legyen a heti 4-5 alkalom.


De az írásodból azt olvasom ki, hogy 20-nál nem lehetsz több, és azt hiszed, hogy a mennyiség a fontos és nem a minőség. Valahol az értékeitek nem találkoznak és ez előbb utóbb szakításhoz vezet.


30/n

2014. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!