Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy nálam majdnem 4 évvel idősebb lánynál?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el esti éretségizni és ott találkoztam egy nagyon aranyos és szép lánnyal még beszélgettünk is. Azt hittem a csaj 17-18 körüli lehet de ma ki derült h 21.Én 2 hónap múlva leszek 18. Amúgy én jóval magasabb vagyok nála és ha lehet igy fogalmazni én az "érettebb" kategóriába tartozom mármint koromhoz képest.Van jogsim is(ezt csak azért írtam mert szerintem es is segithet abban h érettebbnek lásson. Átlagban ez mennyire lehetséges h összejön? Nagyon köszönöm a válaszod. :D

2019. nov. 26. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
A korom általában mennyire érett? Minél feketébb, annál érettebb? Biztos a jogsi függvénye, kiscsákó? 🙂
2019. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, mennyire vagytok érettek/éretlenek. Másoddiplomakénr 22 évesen kezdtem egy új mérnöki alapszakot, na ott aztán volt bőven fiú, többnyire 18 évesek az évfolyamon. Hát nem mondom, hogy minden esetben, de azért az általános az volt, nekem még nagyon gyerekesek, nagyon tapasztalatlanok (most elsősorban nem szexuális értelemben értem) és emiatt nagyon sok dologban sokkal feketén-fehérebben gondolkodnak, mint én. Pedig aztán én sem voltam egy hú, de idős, csak az a 3-4 év pont elég volt ahhoz, hogy kiugorjon egy gimiből frissen kikerült és egy icipicit tapasztaltabb ember gondolkodásmódja között a különbség. Persze, így is sok értelmes emberrel találkoztam, akik mellett nem azt éreztem, hogy az jár a fejemben, hogy "na, majd pár év és másképp fogod latni", hanem tényleg értette a dolgokat, de azért nem volt annyira gyakori.


Ugyanakkor egyik nagyon kedves barátnőm (szintén onnan ismerem) bátyjával egy év van köztünk az ő javára, néhány házibulin már voltunk egy társaságban vele, hát azért néha rajta is nézek, hogy igen, ezt én 2-3 éve gondoltam/csináltam így, szóval sosem lehet tudni.

2019. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló mit vársz h írjam azt konkrétan h pont annyi életvilozófiám van mint egy 25 évesnek? Meg adtam a korom abból ki lehet induli nagycsákó. Második válaszolónak köszönöm.
2019. nov. 27. 00:24
 4/15 anonim ***** válasza:

Anyám èlettársa 11èvvel volt fiatalabb nálla.

Van egy ismerősom aki 30èves lány ès mèg mindíg a fiatal 17-18èves pasikat (srâcokat) szedi fel. "Bár az szerinrem már pedo ,műfaj.

2019. nov. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát igen az már micsit sok😂
2019. nov. 27. 06:02
 6/15 A kérdező kommentje:
kicsit*
2019. nov. 27. 06:02
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez nem számít korkülönbségnek, nincs jelentősége.

Ismerkedjetek, aztán majd kiderülnek a továbbiak. Rátok még azt se lehet mondain,hogy eltérő életszakaszban lennétek.


Főleg a mai világban amikor 10-20 év korkülönbség is előfordul.

2019. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:

3-4 év nem olyan nagy korkülönbség már ebben a korban, biztosan van lány, akit nem zavar.

Nekem is 4 évvel fiatalabb párom van, bár én 10 évvel idősebb vagyok nálad :D

2019. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló... Hat igen ebben a korban sok lánynak szívügye ez a korkülömbség. De azokkal akik segitettek ma el hivtam kávézni és egész jól haladok☺️köszi mindenkinek
2019. nov. 27. 21:24
 10/15 anonim ***** válasza:

Én a 2.-kal értek egyet. Én is 22 vagyok, most kezdtem új alapszakot, ahol nyílván sok a 18-19 éves. Csak megerősíteni tudom, hogy az a pár év a gimiből való kikerülés után sokat számít.


De mivel te gondolom, már dolgozol (hisz estin vagy), lehet, hogy nem olyan szembeötlő az a pár év. Én csak arról tudok nyilatkozni, amit magam körül látok.

Nekem amúgy nem tetszene, hogy ennyi év van a javamra, de hát ki tudja, lehet, hogy ez adott embernél pont nem számítana, mert annyira odáig lennék érte. Ezzel szerintem a legtöbb lány így van, még ebben a "modern" korszakban is. És szerintem nem csak sztereotípia, hogy a fiúnak kell idősebbnek lenni, hanem értelme is van: általában a fiúk későn érnek, ráérnek 30 évesen családon gondolkozni stb. Tudom, hogy manapság a nők is feszegetik a határokat, egyre nehezebb huszon évesen életre szóló társat találni, de ettől független kitaartok a "hagyományos" nézetem mellett.

2019. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!