Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemen lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen lehet esélyem egy idősebb lánynál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsőéves egyetemista vagyok, nemrég megismertem egy másodéves lányt, párszor beszéltünk, nagyon szimpatikusnak tűnik és nagyon jól kijöttünk, ezért mielőbb rákérdeznék nála egy randira. Csak az okoz némi fejtörést, hogy mennyire számít a kor ebben az esetben. Oké, egy év mondhatni semmi, de középiskolában nem igazán emlékszem olyanra, hogy idősebb lány fiatalabb sráccal lett volna együtt, mintha lett volna valami olyan berögzülés, hogy mindig a srác az idősebb.

Mit gondoltok erről? Érdemes lenne megpróbálni?

19/F


2016. szept. 23. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én dugtam már nálam 1 vagy 2 évvel idősebb lányt. Igaz, ezek azért elég ritkák.


Érdemes megpróbálnod igen, de azzal a tudattal hogy sokkal kisebb az esélye a sikernek, mintha mondjuk ugyanennyivel fiatalabb lányról lenne szó.


24/F

2016. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne, főleg hogy a "jól kijöttünk"-ből arra következtettek hogy te is szimpatikus vagy neki.Szerintem amúgy egy év korkülönbség semelyik korban nem számít.
2016. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A felesegem negyedeves volt, en meg elsos mikor megismerkedtunk.

Nem a szuletesi datum donti el, sok sikert!

2016. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Próbáld meg és majd kiderül.
2016. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!