Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem ciki télapósat játszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki télapósat játszani egy kapcsolatban ahol nincs gyerek?

Figyelt kérdés
Egyik csaj ismerősömék ezt csinálják. Vett a csaj egy halom édességet meg valami apró ajándékot, elvileg a srác is készül valamivel és odarakják a cipőjükhöz, mint a kisgyerekeknek és együtt megnézik, mit hozott a "Mikulás". Felnőtt emberek, 24-26 évesek, együtt élnek. Nem fura ez, hogy még itt vannak leragadva és megy az előkarácsonyi rongyrázás vagy ezt mások is csinálják?
2019. dec. 5. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Nekem is van ilyen csaj ismerősöm, de ő már 30 fölött van és a srác is. Plusz a csaj mázsa körüli súlyban van. Szóval nagyon jól jön neki egy halom édesség 😂
2019. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Derwer ***** válasza:
97%
Nálunk is van ilyen, bár csizma nélkül. 31évesek vagyunk.
2019. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Ebben mi a rongyrázás?

Én nem szeretem sem a karácsonyt, sem a "mikulást", mégsem tartom gáznak.

2019. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Én is szívesen beöltöztetném szexi mikinek a páromat és krampuszos jelmezben meglepném finomságokkal :)
2019. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Mi is csempészünk egymás cipőjébe csokit/sört/krumplit/virgácsot sőt, még a szüleikkel is eljátszuk pedig 30 évesek vagyunk. Mindenki élvezi.

...és kapaszkodj, sütök Luca pogácsát, vetek búzát, fogadjuk a betlehemeseket, de még adventi koszorúnk is van.

Szerintem ez nem rongyrázás. Ne nagy és drága dolgokat képzelj el, hanem apró figyelmességet amivel szépen lassan felkészülünk az ünnepre.

Én pl ezt tanultam gyerekkoromban nem pedig a plázába szaladgálást, hogy minél drágább ajándékot találjak.

2019. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Én 32 vagyok, férjem 34. 10 éve vagyunk házasok, de hozzánk mindig jön a Mikulás.
2019. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Mikuláskor nem, ne utána pár nappal amikor minden megmaradt édesség 90%-kal le van akciózva akkor mi is be szoktunk vásárolni. Ha csak az egyikőnk megy boltba akkor simán előfordul egy-két meglepi mikulás meg hasonló.

Szerintem sosem rongyrázás meglepni a párodat egy aprósággal. Inkább akkor van baj ha nincsenek meg ezek a kedves gesztusok és úgy álltok hozzá, hogy minek lepjem meg nem gyerek már. Egy jó kapcsolathoz nagyon is hozzátartozik, hogy meglepjük egymást apróságokkal.

2019. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem ciki.
2019. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi is csináltuk, csak idén a távkapcsolat miatt nincs :(
2019. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt gyerekem van, külföldön él, és megoldottam odaérjen hozzá egy Mikulas csomag :)

Es férjem is szólt már, tedd ám ki a csizmádat 😍😂 és en is vettem neki egy Mikit.

Ezek az apró gesztusok, figyelmessegek kellenek, jó a léleknek :)

Nem tudom ez miert rongyrázás neked ! ?

2019. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!