Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel rám gondolhatott, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel rám gondolhatott, ti ezt hogy értelmeznétek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, az egyetemen ismerkedtünk meg, egy szakra járunk. Neki van barátnője, már akkor is volt, mikor megismerkedtünk. Eleinte nem is, de az utóbbi időben sokat panaszkodott rá, hogy állandóan csak veszekednek. Sokszor volt ki miatta, hogy már megint balhéztak a lány állandó hisztije és féltékenykedése miatt. A múlt hétvégén voltak Bécsben, az adventi vásáron, mikor visszajöttek, kérdeztem milyen volt? Azt mondta sz_r volt (ő fogalmazott így), mert végig veszekedték az egészet. Mondta hogy most már ezzel telnek a napjaik, hogy állandóan csak veszekednek. Mondta, hogy ezt már nem lehet helyrehozni, de őszintén ő már nem is akarja, mert egy ideje egy másik lányba szerelmes. Nem tudtam erre mit mondani, annyit mondtam, hogy akkor ez már tényleg menthetetlen, innentől már akkor nincs értelme a dolognak... Kérdeztem, hogy a lánynak mondta már, akibe szerelmes? Azt mondta még nem. Aztán gyorsan el is terelte a szót.

Ti mit gondoltok, kire érthette? Nem akarok beégni előtte, hogy magamra gondolok, közben egy másik csaj az... de még senki másról nem beszélt nekem, pedig mindent elmond még a magánéletükről is, így gondolom ezt is említené, ha lenne egy másik lány. Ti mit gondoltok, szerintetek is rám gondolt? Vagy csak én mesélem be magamnak? :D


2019. dec. 18. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk sajnos kire gondolhatott.
2019. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Én nagy valószínűséggel Rád tippelek, tehát Rád célzott. Abból is sejtem, hogy utána másra terelte a szót.

Ffi.

2019. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem tudhatjuk, bár én nem örülnék a helyedbe, ha ilyen könnyen hagyja úszni a kapcsolatát, akkor amikor majd veled jönnek a konfliktusok (mert fognak jönni), téged dob el?
2019. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa, hogy neked teregeti ki a szennyest. Egyrészt jellemtelen dolognak tartom, másrészt szerintem ezzel téged is manipulál valamennyire. Szóval az esélyes, hogy tetszel neki, csak kérdés, mennyire tiszták a szándékai.
2019. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Csak nehogy arcra ess! Nekem te inkább barátnak tűnsz. Bárhol megismerkedhetett egy harmadikkal.
2019. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem úgy tűnik, hogy rád gondolt. Ne éld bele magad.
2019. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!