Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már az is baj a nőknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az is baj a nőknek ha valaki komolyan ismerkedni szeretne velük?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves lányról van szó. Én meg akartam ismerni, nem nyomultam, nem akartam egyből szexelni vele. Tök jól elvoltunk ezért nem értem mi volt a baja.

Én úgy tudom hogy a lányok örülnék ha találnak olyan valakit aki ismerkedni szeretne velük és nem csak megdugni.


2019. dec. 27. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2019. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltál elég tökéletes neki
2019. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#1 gondolom lepattintotta, mert "azt hittem csak barátkozni akart", "nekem nincs ennyi időm a pasikra", "ha nincs csók az x. randin, akkor ennyi"
2019. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy mi másokon keresztül ismertük meg egymást. Többször találkozunk de kettesben még sosem. Én írtam neki hogy találkozzunk, erre semmi válasz már rég óta.

Pedig kimutattam azt hogy tetszik nekem, és meg akarom ismerni, és komoly szándékaim vannak.

2019. dec. 27. 11:44
 5/14 anonim ***** válasza:
3%
Lehet, hogy ő még nem nőtt ki a kamaszkorból, így nem keres komoly kapcsolatot, csak felületeset. Egyszerűen neki a kapcsolatok még csak arra jók, hogy jól érezhesse magát a bőrében. Azzal, hogy nem nyomultál nála, úgy vette, hogy nem tudott elég vonzerőt gyakorolni rád, így a női önérzetét sértetted meg. Ez a lány még nyilvánvalóan nem áll készen lelkileg egy komoly kapcsolatra. Keress olyat, aki lelkileg érettebb. Ebben a korosztályban is vannaki ilyenek, ha nem is sokan.
2019. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem nekünk baj, ha valaki ismerkedni akar, hanem nektek baj, ha nem jöttök be nekünk és nem akarunk ismerkedni. Most se a csaj írt ide sértődötten, hogy ó jaj miért írt rám ez a férfi, hanem te, ergó neked van bajod! XD
2019. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Karácsony volt, most én sem foglalkozom társkereséssel.
2019. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem viszonozza ezt a vágyat, ennyire egyszerű.
2019. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ember, az wz egyetlen bűne, hogy nem válaszolt. Nem hisztizett, nem alázott egyszerűen csak nem érdekled. Ebben a helyzetben csak te husztizel, te viszont nagyon.


Elárulok egy titkot:attól, hogy valaki jól nezki és nem egy türhő veled személyesen, egyáltalán nem biztos, hogy akar tőled valamit vagy akar kettesben találkozni. És attól, hogy valaki nem reagál a meghívásodra, nincs veled baja, csak qrvára nem akar tőled semmit. És jöhetsz azzal, hogy megmondhatta volna, hogy kösz nem, de egyrészt valószínűleg akkor is ilyen értetlen hisztit tolsz, másrészt meg megértem, hogy nem kockáztatott a válasszal. A nők azért nem válaszolnak, mert nem hiányzik nekik a dráma, amit egy visszautasított hím produkál.

2019. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
98%
Másrészt meg qrvára nem teszel szívességet a világnak meg a nőknek azzal, hogy nem csak megdugni akarod őket. Ettől nem leszel különleges, csak nem leszel kifejezetten patkány. De ez nem jelenti automatikusan azt, hogy te vagy mindenkinek az álma. Tipikus jófiú mentalitás, emberszámba veszi a nőket és tapsot vár bmeg
2019. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!