Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban sokkal könnyebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sokkal könnyebb a nőknek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy csomó férfi jön itt azzal, hogy a nőknek sokkal könnyebb, mert egy csomó férfiból válogathatnak kedvükre, a pasiknak meg nehéz, mert az egész tiszta versengés.


Nem állítom, hogy nem igaz a versengős rész. Viszont nem tudok hinni azoknak a pasiknak, akik azt állitják, hogy ők már mindenféle lánynál (csúnya, szép) próbálkoztak, de még a csúnyáknak se tetszettek.


Eleve ott bukik ez, hogy egy nőnek igenis szépnek kell lenni, hogy észrevegyék, nekem sohasem udvarolt egyszerre több srác, nem tudtam válogatni. A barátnőim tudtak, mert ők kitették a mellüket, sminkeltek egy csomót, stb. Ezzel nincsen baj, viszont egyértelmű, hogy a nőknek meg igenis szépnek kell lenni, meg bevállalósnak kell tűnni, hogy észrevegyék.

És amikor tetszettem egy srácnak, randiztunk, otthagyott egy másik lányért egy szó nélkül, mert az szebb volt/bevállalósabb. Ez számomra azt jelenti, hogy nő-nő között is van verseny, és egy nőnek legalább annyira jól kell kinézni, mint egy férfinak, ha társat akar magának.



2017. okt. 22. 13:27
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, ez nem egy férfigyalázó kérdés, azt tessék máshol keresni.
2017. okt. 22. 13:29
 2/35 anonim ***** válasza:
43%
Ez igy van 24f
2017. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Marmint a nok akkor tudnak ugy pasit szerezni ha lemondanak celjaikrol ahogy mi ferfiak anyagi lemondassal tudunk nohoz jutni (prosti)
2017. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
55%

"Viszont nem tudok hinni azoknak a pasiknak, akik azt állitják, hogy ők már mindenféle lánynál (csúnya, szép) próbálkoztak, de még a csúnyáknak se tetszettek."

.

Ha nem, hát nem.

.

"egy nőnek igenis szépnek kell lenni"

.

A szart! Még képet se kell mutatni, már rajta lógnak. te is kipróbálhatod. Azt is megnézheted, hogy a fényképpel rendelkező, de (fogalmazzunk így) nem annyira dekoratív hölgyek is mennyi üzenettel büszkélkedhetnek. Nyilvános adat.

2017. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
30%

Az ismerkedés igen, a társtalálás nem feltétlenül.


Szerintem azzal a beidegződéssel van a probléma, hogy te azt gondolod, nőként neked annyi a dolgod, hogy felkeltsd valahogy a férfi érdeklődését, és majd akkor ő fog udvarolni. Fájdalom, ez nem felel meg az egyenlőség elvének és ezért a 21. században minimum divatjamúlt megközelítés.

2017. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ugy ertem akármikor
2017. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi a baj az érvelésemmel és hogy az hol idejétmúlt. Azok a nők akik szebbek, több pasit fognak. Ennyi. A társ szó alatt pedig bármit lehet érteni. Szexkapcsolatot, párt, házasságot. Elvárás egy nőnél hogy legyen szép, hogy egyáltalán észrevegyék.
2017. okt. 22. 13:35
 8/35 A kérdező kommentje:
A netes ismerkedés pedig nem idetartozik, ezt csak személyes ismerkedésre értettem.
2017. okt. 22. 13:36
 9/35 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem magát felnőttnek tartó ember nem arra utazik, hogy majd a másik észreveszi és kezdeményet ("mert az a férfi dolga", WTF), hanem kinyitja a száját.
2017. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
42%
Egy bizonyos kor alatt igen, a nőknek könnyebb. Egy bizonyos kor fölött pedig a férfiaknak lesz könnyebb.
2017. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!