Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig ismerkedtetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig ismerkedtetek, randiztatok mielőtt összejöttetwk?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
1 hónap
2019. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Munka kapcsán ismertük meg egymást. Nem ismerkedtünk külön párkapcsolat céljából. Kb az első találkozásra rá 2 évre egy bulin egymásba akadtunk, utána volt egy randink és azóta úgy tekintünk egymásra, hogy "összejöttünk", de sosem mondtuk ezt így ki, hogy mi most akkor járunk vagy innentől vagyunk együtt, magától értetődő volt az eleje óta.
2019. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat tudtam az illetővel személyesen is időt tölteni, akkor 1-2 hónap. Ha kevesebbet akkor, nekem is több idő kellett, de az illető se siettette a dolgot,
2019. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában 1hónap
2019. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy hónap
2020. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén egy honap, heti 2-3 találkozás.
2020. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1 évig udvarolt a férjem. 1 ev után adtam be a derekam.
2020. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!