Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolkodnak így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodnak így az emberek? Vagy én gondolkodok bután?

Figyelt kérdés
Beszélgetek párkapcsolatban élő emberekkel és mindenkitől azt hallom hogy lehetetlen olyan párt találni akit elképzeltél magadnak. Akkor nekem ez azt jelenti hogy ló nincs szamár is jó alapon vannak emberek együtt egymással , csak mert mégis jobb mint a magány. Csak szerintem az a lényeg hogy megtaláljuk azt akit elképzeltünk magunk mellé? Én vagy olyan emberrel leszek együtt, vagy egyedül, akkor inkább részemről a magány , vagy most hülye vagyok ha így gondolom?
2019. dec. 28. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg sok ember így van és sok esetben jó a szamár is, de nem mindig. Pl. tiniként rengetegen képzelnek el maguk mellett topmodelleket, aztán rájönnek, hogy a hétköznapibb emberekben is találnak valamit, ami vonzó és szerelmesek lesznek.

Vagy az elképzelt ideál túl irreális és elérhetetlen. Nekem pl. belső terén mondhatni elég nagyok az elvárásaim, de ettől függetlenül voltak kapcsolataim és tudtam olyanba szerelmes lenni, aki nem felelt meg mindennek, de nyújtott valamit, amiért vele akartam lenni.

Az örök magány meg nagyon hősiesen hangzik a fejedben, de nézz körül az oldalon, hogy milyen szintű leszel tőle...

2019. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Sokan elképzelik maguknak, hogy szeretnének szőke, hosszú hajú bnőt. Majd a hétvégi buliban látnak egy szép barna lányt aki nem olyan, mint az elképzelt ideál, mégis azonnal beleszeretnek.
2019. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember meg akar felelni a társadalmi elvárásoknak és képtelen meglenni egyedül. Ennek eredménye ez a sok szar kapcsolat és a megalkuvás.


Én nem azt mondom, hogy az ember keresse a tökéleteset, mert szerintem a másik melletted válik azzá és csak akkor lesz az a szemedben, miután megismerted és összecsiszolódtatok... De ha valaki így beszél a párjáról, az gáz....

2019. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

Baromi szomorú. Nekem is kicsit undorító.

Az egy dolog ha valaki nem a 12 éves korában elképzelt szőke hercegét találja meg. De ha valaki úgy beszél a párjáról akivel együtt van, hogy nem olyan amilyet szeretett volna az gáz. Az én párom sem a magyar Brad Pitt akivel cukorkastélyba költözünk de soha nem tudnám rá azt mondani, hogy nem az amire vágytam. Ha valaki szereti a párját akkor úgy érzi mindig is őt kereste. Aki nem érzi így az tényleg ha ló nincs jó a szamár is alapon van vele együtt. Sosem lennék olyannal aki nem tökéletes számomra és akivel nem kapunk meg egymástól mindent amire szükségünk van. Az ilyen pótlék kapcsolatokban sosem lesznek boldogok az emberek, sosem lesz tartós.

2019. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Tegyük fel minden szempontból én vagyok a tökéletes számodra, majd megdöglesz értem, de sajnos a szemem zöld helyett kék vagy az ingem csíkos helyett kockás, nem 80 kg vagyok, hanem csak 79, de az is lehet, hogy más a kedvenc íróm, mint neked.

Lehet, hogy hülyeség ha nincs ló, jó a szamár is alapon kapcsolatban lenni, de az is hülyeség, ha valaki egy 99%-os egyezés kukáz, merthogy az mégsem 100%. Pedig még a 80-90%-os "passzolás" is a ritkábbik esetek közé tartozik.

2019. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egy olyan embert ismerek, a haveri körből is, akik rettentően lejjebb adták. Nem tudom mi okból, az exek szépek voltak, normálisak is, aztán így a semmiből egy bűnronda. Szerintem azok a lányok és fiúk, akik ennyire leadják az igényeiket azok elképzelhetőnek tartom, hogy valami egyéb okból vannak együtt egy olyannal, amilyennel. Pénz, valami hasznos szál,kapcsolat, de a szerelem erősen gyanús nekem.. személy szerint én inkább vagyok egyedül, mint olyannal akihez nincs gyomrom. Lehet kőgazdag, akkor se érdekel, ha hányingert kapok tőle.
2019. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Olyan ember tutkó nincs egyben, akit az ember elképzel magának. Pl.: szép, okos, magas, domináns, szép lábú nő így együtt nincs, csak külön-külön. Így az ember csak egy álmot kergetne, ha ezt követné. Csak hasonlót tud találni, de ugyanazt az elképzeltet nem. Vagy ha netán mégis, akkor sem tud lenni tökéletesen ugyanaz a valaki, akit elképzelt, és akit kapott.
2019. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Persze olyan tényleg nincs, mint amilyet megálmodtál, mint az Átkozott boszorkákban Sandra Bullock. Nem is lehet egy álomképet kergetni a való életben. Ez nem erről szól. De azért azt se mondja valaki, hogy van egy ideálja úgy kb-ra, mégis összejön egy teljesen másmilyen és mondjuk ki ocsmány külsejű emberrel. Az minden csak nem igaz szerelem szerintem. Az csak inkább megalkuvás, akár csalódás, vagy bármi más miatt.
2019. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En is ezt gondolom hogy "lehetetlen olyan párt találni akit elképzeltél magadnak".

Nekem is van ideál. A mostani párom viszont teljessen más mint az eddigiek és az elkebzelesem, de egyszerűen imádom, beleszerettem.

N27

2019. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a baj h a mai fiatalok a média, a romantikus filmek és a zeneipar agymosásának köszönhetően álomvilágban élnek. Pont olyan amilyet elképzeltél úgy sem lesz. Viszont majd 40-50 évesen amikor már késő a családalapításhoz akkor nagyon megfodod bánni h kergetted a szőke herceget fehér lovon és nem adtad lejjeb. Hacsak nem vagy egy 10/10-es bombázó akinek a természete is jó es ezek miatt bárkit megkaphat akkor bizony kompromisszumot kell kötnöd. Nem lesz olyan aki egyszerre jóképű, magas, vicces, intelligens, diplomás, romantikus, gondoskodó, jól is keres, ugyanúgy tervezi a jövőt ahogy te stb. Ráadásul az a baj a mai fiatalokkal h ha bármi gond van egy kapcsolatban azonnal szakítanak, apróságokért. Sokan azt hiszik h az elején tapasztalt rózsaszín köd kitart hosszú evekig pedig nem. Egy kapcsolat tele van akadályokkal, problémákkal amiket együtt kell megoldani nem pedig egyből szét válni. Persze ezzel nem azt mondom h olyannal gyere össze aki nem tetszik de ha éveken keresztül nem találod almaid pasijat érdemes lejjeb adni. Van egy 38 éves nő rokonom, ugyanígy volt h neki csak olyan férfi kell amilyet ő kigondolt vagy inkább senki. Egyedül, magányosan kozel a negyvenhez nagyon megbánta h így állt a dolgokhoz es h nincs családja. Minden családos barátnőjére irigy, a férfiakat meg meggyűlölte amiért nem kellett azoknak akikre ő vágyott.
2019. dec. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!