Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2eves intenziv levelezes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2eves intenziv levelezes glasgowi ferfivel, talalkoztunk, kerdesem, hogy gondolkodnak a skot ferfiak, lehet e veluk beszelni a hogyan tovabbrol, foleg, ha szerelemrol van szo, mik a szokasaik ezugyben? Koszonom.

Figyelt kérdés
Olyan holgyek valaszat varom,akiknek skot parjuk,szerelmuk,leendo ferjuk van.es tapasztalatuk ezugyben.
2016. dec. 1. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Az ember személyisége nem a nemzetiségétől függ...2 év levelezés után meg találkozás után azt csodálom hogy te se ismered ennyire hogy tudd a választ a kérdéseidre.
2016. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan mint a viccekben.


Bár ilyen talán lehet :D


[link]

2016. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem te leveleztél vele két évig? Mi honnan tudjuk, az emberek nemzetiségtől függetlenül teljesen mások, vannak magyar férfiak is, akikkel ezekről nem lehet beszélni, anélkül ezt nem tudod meg, hogy megismernéd és esetleg... nem is tudom... rákérdezz nála?
2016. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kerdesem lenyege,h ismer e vki skot ferfit,akivel jart,jar,v maar leendo v valosagban is ferje, tehat az o mentalitasuk ami erdekel ezzel kapcsolatban. Koszonom.
2016. dec. 1. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem külföldi párom van, de ő pl. homlokegyenest teljesen más alkat, mint ami a nemzetiségéről el van terjedve, tehát teljesen felesleges itt olyanokat írogatni, hogy a "skót férfiak halvérűek", "az olasz pasik szenvedélyes csődörök", "a franciák meg piperkőcök", mert x millió emberről lehetetlen mindenkire érvényes megállapítást tenni azonkívül, hogy "mindannyian emberek". Pláne, arról hogy mi a véleményük a skót férfiaknak a hogyan továbbról meg a házasságról... lesznek olyanok, akik azonnal házasodnának, és nagy családot akarnak, és lesznek olyanok akik irtózni fognak tőle. Hogy a "tiéd" milyen kategóriába esik azt egyedül ő tudja megmondani, illetve te tudsz következtetni 2 év levelezés meg találkozás után.
2016. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mar nem vagyunk fiatalok amugy,de mindenkeppen olyan valaki valaszara varok,akinek konkretan skot ferfi kapcsolata volt,van es van tapasztalata az o mentalitasukat ,szokasaikat illetoen.Koszonom.
2016. dec. 1. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

#5


Azért minden nemzetnek megvan a maga archeotípusa... Grosjean a F1 pilóta pl. tökéletesen hozza azt a franciákhoz társított önteltséget (a semmire is, az összetettben sokadik helyre).

2016. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6: jó, akkor legyen. Nekem volt kapcsolatom skót férfivel, rendes volt és figyelmes, lehetett (volna) vele tervezni hosszú távra, csak nekem nem működött a távkapcsolat.


Na, hogy ezt így most leírtam, most akkor ha a te pasid nem ilyen, akkor előveszel, hogy de hát azt írtam, milyen hiperszuper volt a kapcsolatom a skót faszival? Vagy mi, ha esetleg egy ténylegesen skót viccből előlépett McGregor lett volna, a maga zsugoriságával, akkor kész, elfelejted a tiéd, mert nekem rossz tapasztalatom volt?


Ugyan már, kérdező, ne legyél ostoba.

2016. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!