Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszautasítottam egy nőt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam egy nőt, de nagyon megbántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok. Többször randiztam már egy 25 éves lánnyal. Eléggé megkedveltem, de úgy gondoltam, hogy csak játszik velem, hogy majd eldob vagy túl fiatal hozzám és a legutolsó találkozáskor közöltem vele, hogy nem szeretnék többet találkozni.

Olyan mélyen nézett a szemembe, mint még soha más és a következő pillanatban potyogtak a könnyei. Ekkor szembesültem vele, hogy valóban igen megkedvelhetett, bánom hogy visszautasítottam, nem akartam megbántani. Hogyan tehetném jóvá? Én is kedvelem, de úgy gondoltam, hogy túl fiatal hozzám.


2019. dec. 31. 12:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem feküdtünk le, pár csók csattant csak el.
2019. dec. 31. 12:41
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
:D
2019. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát én beszélnék vele.
2019. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Az élet egy nagy játék. Sose tudhatod, ki mikor fog elobni kit. Én pl. biztos voltam benne, hogy engem fog dobni a volt partnerem, a vége mégis az lett, hogy én szerettem bele másba. Mondjuk jól elszúrta, de mindegy.

Főleg szerelemben az ember sebezhető. Gyáva emberek elmenekülnek. De a szerelem nem is a gyáváké.

2019. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, kerdezo, ne legyel mar 40 evesen ilyen naiv. Lehet, hogy nem is miattad sirta el magat, hanem mert megsertetted a buszkeseget. :D
2019. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Troll!
2019. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már megint te?! :D
2019. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam
2019. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!