Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Visszautasítottam de megbántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam de megbántam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akit még tavaly decemberben ismertem meg.Nagyon jó személyisége volt kedves,vicces érdeklődő tényleg jó társaság volt.Az volt a próblémám ,hogy nekem volt akkoriban egy másik fiú aki tetszett randiztunk párszor de elég csúnya vége lett.Ezért is jött ki rosszul hogy akkor ismertem meg ezt a fiút amikor az előzőn még nem voltam túl és egyébként se igen akartam akkor perpillanat kapcsolatot.Eléggé tepert mindig írt igazából már nyomult is egy kicsit és végül leráztam.Ezzel egy darabig nem is volt semmi próblémám úgy voltam vele hogy jól döntöttem tényleg nem akartam volna semmit,egyszerűen örültem hogy végre nem kell ilyen dolgokkal foglalkoznom.Viszont eltelt egy kis idő és így nyár környékén már gondolkodtam rajta hogy lehet mégse tettem jól amit tettem és adnom kellett volna neki egy esélyt.Most októberben pedig úgy voltam vele hogy ráírok meg kérdezem mi a helyzet vele mert elég sokat rágódtam a témán és úgy gondoltam ha megtudom hogyan viszonyul most hozzám talán majd könnyebb lesz a lelkiismeretemnek.De nem.Beszélünk nem is bunkó de nem olyan az egész mint régen.Amit persze nem is várhatok el hisz több mint fél év eltelt mióta utoljára beszéltünk és én pattintottam le.És egész egyszerűen nem tudom most mit kéne tennem tényleg már nagyon sajnálom ,hogy akkor úgy viszonyultam hozzá és az egész szituáció annyira gáz nem tudom mit kéne tennem ebben a helyzetben.De egyre jobban zavar ez az egész gyomorgörcsöm van már tőle ha rágondolok és úgy érzem nagyon elszúrtam az egészet.

#szerelem #randevú ##boysandgirls ##tanácstalanság
2018. okt. 23. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem szúrtad el,mert nem tudtad a jövőt.

Hagyd ezt a srácot, méltósággal. Ha tovább tepernél,eléggé megalázó lenne.

2018. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Írj neki és kiderül :)
2018. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
80%

Szia! Az alap helyzet kicsit más, de hasonló helyzetben voltam/vagyok. Én azt tanácsolom, hogy egy próbátmegér, kezdeményezz te egy ideig, vagy akár magyarázd el neki az akkori helyzetet. Viszont semmi esetre se fuss utána, ha azt érzed, hogy nem akarja, hogy utolérd, illetve ne nézz el neki mindent. Belinkelem az én kérdésem hátha segít pár válasz.

Nekem nem jött össze, de neked drukkolok, hogy sikerüljön. :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..

2018. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló eddig ez segített a legtöbbet:) Igazából már egy hete hogy újra beszélgetünk és nem bunkó meg semmi ilyesmi hanem inkább nagyon haveri alapú.Amit igazából meg is értek végülis sok ideig nem beszeltunk és én utasítottam vissza szóval most ez elég hulyen veheti ki magát.Én is egyenlőre úgy vagyok vele hogy próbálok érdeklődni felőle csak hát nem tudom ebből mit lehetne meg kihozni🤔
2018. okt. 24. 13:09
 5/13 anonim válasza:
100%

Örülök, hogy segithettem.

Lehet ugyan ez csak az én nyakatekerincs logikám, de azt hiszem, ha

magamból indulok ki és engem visszautasítanak, eltelik x idő ésaz a valaki újra közeledik hozzám akkor ha már "túl lennék rajta" finoman lekoptatnám. Viszont, ha még nem sikerült elfelejtenem az adott személyt (én marha) feldobbanna a szívem, hogy na talán majd most. De mégis haveri alapon közelednék felé, mert az ultra ciki lenne, ha mégsem úgy volna.

Szóval ezzel csak annyit akartam mondani, hogy ha haverkodni próbál akkor egyáltalán nem veszett ügy.

Azzal ki tudod ugrasztani a nyulat a bokorból, ha elhívod valahová ÉS MEGBESZÉLITEK. Ciki, nem ciki, gáz szitu ide, gáz szitu oda. Ezt tisztázni kell. Ha elmondod neki, hogy sajnálod Akkor úgy érezted szükséged van egy kis egyedüllétre. Viszont ez megváltozott, miatta változott meg.

Ha gondolod írhatsz privátot is.

Majd írd meg mi lett veletek végül. Nagyon kiváncsi lennék. :)

Sok sikert!

2018. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#4: Az a baj , hogy te most kiválasztottad a neked tetsző választ és most fejjel előre mész. Méltósággal kéne ezt befejezned,mert minden egyes próbálkozással magad alazod meg. Elutasítod,most meg nyalsz neki kis túlzással. Eleve szóvá se álltam volna veled.

Már bocsánat, megbántani akarlak,de egy pici önbecsülés szorulhatna beléd. Hidd el ,az nőies,amit művelsz,az viszont nem

2018. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem megbántani akarlak* bocsi elírtam
2018. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem az hogy ráírtam megkérdezni tőle hogy mi újság nem számít nyalásnak🤷‍♀️Ennél aztán sokkal szánalmasabb dolgokat is csinálnak manapság a lányok.

Akkoriban meg volt az okom hogy elutasítottam meg is mondtam neki még akkor írta is hogy ha több időm lesz a közeljövőben akkor még talalkozhatnank mert szívesen megismerne jobban.

Szóval azért annyira gáznak nem tartom hogy rá írtam.

2018. okt. 24. 19:38
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: Nem az nyalás,hogy ráírtál,hanem az,amire készülsz.
2018. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igenis jó döntés volt akkor elutasítanod, mert mindkettőtöknek ártott volna, ha nem teszed, de szerintem most se lenne rossz ötlet, ha békén hagynád őt.
2018. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!