Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami tipp, hogy jussak túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp, hogy jussak túl ezen? (hosszú)

Figyelt kérdés

A sztori nem most kezdődött, évekkel ezelőtt. Tudni kell rólam annyit, hogy engem a szüleim burokban neveltek szinte, mert apukámnak az volt a mániája hogy ez a világ csak veszélyes lehet, és én nőként /lányként nem tudok majd érvényesülni. Minden áron rám akarta erőltetni a jogi egyetemet, fel is vettek volna, de akkor jött egy nagyon jó lehetőség és sikerült kibújnom a szigora alól. Egy barátnőmmel feljöttem Pestre és először egy dohányboltban dolgoztam, később pedig egy klubban pultosként. Nagyon szerettem mind a két munkámat, a szüleimmel viszont nagyon megromlott a viszonyom, apukám ha kérdezi bárki mi van velem, mindenkinek azt meséli, hogy feljöttem a városba árulni a testem. Ami nyilván nem igaz, csak neki a szabadság, és az önálló élet már egyenlő ezzel.

Tehát elkezdtem dolgozni a klubban és itt megismertem egy férfit. Azt a típusú férfit akitől a szüleim világ életükben tiltottak. Nem mellesleg a főnököm volt, de baráti viszonyt ápoltunk, nagyon sokat segített nekem, mert egy naiv kislány voltam még az elején, és szentül hiszem hogy neki köszönhetem hogy az vagyok most aki. Viszont szép lassan belezúgtam. Visszafordithatatlanul. A barátaim mind tudták, a kollégáim is folyton szekáltak hogy valljam be neki, de nem tettem. Féltem, mert nem volt kellő önbizalmam, Nem hittem hogy vagyok olyan jó, akit megérdemel. Ez ment 2 évig, egészen mostanáig, amikor igazam lett, és egyik este besétált a barátnője. Magas, szőke, vékony. Esélyem sem volt ellene, megzuhantam, ami kihattott már a munkámra is, képtelen voltam koncentrálni, főleg ha tudtam hogy bent vannak. Úgyhogy felmondtam, új életet akartam kezdeni,de ennek már 3 hónapja és még mindig nem sikerült. Minden este zokogok, dekoncentrált vagyok, nincs étvágyam, és gyűlölök kimozdulni. Ő boldog mással, én meg nem találom a helyem. Van ebből kiút? Ha igen, mit tegyek? Egyáltalán miért visel meg ennyire, hiszem nem is volt köztünk ténylegesen semmi.


2020. jan. 5. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Írod, hogy vannak barátaid. Tartózkodj sokat a társaságukban. Egyhamar aligha, de később majdcsak rád talál a szerencse egy kedves fiú személyében. Igyekezz nem gondolni a volt főnöködre, mert ez a vonat elment, nem tudsz rá felszállni. Jön egy másik vonat. Arra ügyelj, nehogy bánatodban inni kezdj és arra is ügyelj, hogy jellemtelen fiúk nehogy kihasználjanak.
2020. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Magas, szőke, vékony, esélyem sem volt ellene."

Ezt a részt nagyon rosszul értelmezed. Nem az alapján választ, hogy ki néz ki jobban. Ennyi alapján bőven megeshetett volna, hogy téged választ.

Kiút az, ha elhatározod, hogy túlteszed rajta magad, máskülönben megbolondulsz, ismerek ilyet.

30F

2020. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy soha nem voltál kapcsolatban a volt főnököddel, csak rajongtál érte, de ő ezt nem viszonozta feléd.

Naív vagy olyan szempontból, hogy azt hiszed hogy ez csak rajtad múlt, mert ha tényleg izzott köztetek a levegő, akkor valószínűleg a főnököd már bepróbálkozott volna.

De ha te teszed meg az első lépést és elmondod mit érzel iránta akkor sem lenne jobb a helyzet, mert vagy visszautasít, vagy belemegy a kapcsolatba és használ amíg lehet, de az igazi kérdés hogy viszonozza az érzéseidet.

Azt érzed, hogy elszalasztottál egy lehetőséget ami talán igaz is lehet, de egyáltalán nem biztos, főleg nem egy munkahelyi kapcsolatnál főnök/beosztott viszony esetén. A legtöbb cégnél ezt eleve tiltják is, mert kihatással lehet az alkalmazottak munkavégzésére és objektivitására.

Végezetül annyi, hogy legközelebb vállald fel magad és menjél oda a kiszemelt partnerhez még akkor is ha esetleg visszautasít, akkor legalább nyugodt leszel hogy megpróbáltad. De ennek van egy másik oldala is, a visszautasítások rombolják az önbizalmad, tudni kell helyén kezelni a visszautasításokat.

42F

2020. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Idealizáltad az illetőt, illetve a szüleid elleni lázadást és annak bizonyítását, hogy nincs igazuk egy konkrét életútban akarod megtalálni aminek egy darabkája volt most ez az amúgy tiltott ember.


Ő egy jelkép neked, nem egy ember, magadat kéne egy kicsit tisztába tenni, a szülő sem tökéletes de tudnak azért néha jó dolgokat mondani nem ilyen k...tt fekete fehér ez a világ.

2020. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is előzőekkel értek egyet, egyfajta rajongás volt ez, próbáld meg elengedni. Nem tudom van -e olyan barátod akivel bizalmas tudsz lenni és akire felnézel valamiért. Ő is sokat segíthet.
2020. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban magadat kellene rendbe rakni. Miért nincs önbizalmad?
2020. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!