Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel most lettünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel most lettünk egy hónaposak. Tudom, hogy nem hosszú idő ez még egy kapcsolatban, viszont nagyon szeretem, és meg akarom lepni valami aprósággal. Mit ajánlanátok? Én 18 vagyok, barátnőm 17.

Figyelt kérdés
Légyszi normális válaszokat írjatok, és Köszii mindenkinek!

2015. jan. 15. 23:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Csak ne plüsst és bögrét.

Mondjuk hívd meg kávézni, moziba

2015. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, teljesen felesleges és értelmetlen.
2015. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Rendben, tudom plüss és bögre nagyon általános, és személytelen. Szerintetek akkor hívjam el valahova? Ne ajándékot válasszak?
2015. jan. 15. 23:26
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nutella! <3
2015. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nutellát mindenki szereti ez igaz :D De mégis odaállítanék egy doboz nutellával, hogy neked hoztam, mert nagyon szeretlek, milyen lenne? :D Másik kezemben ez zacskó zsemle, gyere kenjük meg. :DD
2015. jan. 15. 23:29
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nutella vagy Oreo. :D + egy szál rózsa, flancos csomagolás nélkül.

És valami csendes romantikus helyre való meghívás :)

2015. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Oreo jó ötlet, és a rózsa is szerintem. Manapság szokás még virágot adni?
2015. jan. 15. 23:31
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kedves gondolat tőled, a legtöbb fiúnak ilyesmi eszébe sem jut, a lányok pedig titkon nagyon vágynak rá, hogy eszükbe jusson. Szerintem se kell gyémántgyűrűt venni, csak valami apró figyelmességet. Valami olyat vegyél neki, amit szeret, vagy amiről beszélt neked, hogy tetszik neki, az ilyen ajándékok a legjobbak. Mondjuk szerintem egy doboz nutella, hát, kicsit furcsa ajándék lenne, akkor már inkább egy szál vörös rózsa.
2015. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szokás virágot adni, sőt azt is betartják, hogy páratlan számút kell adni, szerelmeseknél pedig még mindig a vörös rózsa a legmenőbb.
2015. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Naná. Én mindig örülök, ha a párom meglep egy szál virággal.
2015. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!