Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 év körüli lányok, visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, visszautasítanátok egy olyan fiút akinek 23 évesen te lennél az első barátnője?

Figyelt kérdés
Rájönnétek arra hogy nem volt még kapcsolata, ha nem mondaná?
2020. jan. 7. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Dehogyis, annak örülnék a legjobban, mert nekem se volt.

Én észrevenném.

2020. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, de nem írok vissza. Nem ismerkedem itt.
2020. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 alexa3.alexa válasza:
Dehogyis , a legfontosabb a személyisége és nem az hogy volt e már kapcsolata
2020. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
29 éves volt és nem volt előttem kapcsolata, én 18 voltam. 16 éve a férjem, ennyire zavart... 🤣
2020. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es jo volt 😅😂😂😂 gondoltam hogy egybol be vagodik az elsőnél aki írja hogy őt nem zavarna mert neki sem volt még 😅😂😂😂
2020. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire érződik ez rajta. Sokan a 10. barátnő után is esetlenek és görcsösek, szóval nekem mindegy, csak ne érezzem rajta
2020. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
58%
Én a 21 éves páromnál nem sejtettem, de mikor kiderült sem zavart. Csak meglepődtem, mert annyira nyílt, introvert figura.
2020. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pusztán emiatt nem utasítanék vissza senkit, de azért elgondolkodnék azon, hogy vajon miért nem volt még neki. Én szeretem, ha egy férfi magabiztos és tudja hogy mit akar, szóval ha ez igaz lenne rá, akkor nem érdekelne, hogy volt-e már barátnője vagy nem. Szerintem egyébként egy értelmes nőt nem fog zavarni ez, ha nem tetszel valakinek, akkor attól sem fogsz megtetszeni, ha volt már több kapcsolatod is. Egyébként nekem 21 évesen volt először barátom, mert előtte nem volt rá igényem, általában meglepődött mindenki a tényen, de senkit sem zavart, akivel ismerkedtem akkoriban. Szóval ez a tény nem fog akadályozni a párkeresésben. 21/L
2020. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de én se kérek privátot.
2020. jan. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!