Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavar, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy az első szerelmem. Meg kérte barátnője kezét? Össze szorult a gyomrom. Össze tört a szívem. Pedig még reménykedtem.

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig még reménykedtem."


Megválaszoltad.


Exem is a nyakamba öntötte 3 év felgyülemlett bánatát, mikor kitettük az eljegyzéses képeket. Nem tudtam és egyáltalán nem is akartam akkor már mit kezdeni. Ő dobott, én elfogadtam a döntését. Akkor kellett volna gondolkodni, mikor még ott volt a lehetőség, nem elcseszni másnak a nagy napját. Na mindegy.

2019. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
😭
2019. dec. 14. 23:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Mostanában gondolkodtam, hogy rá kellene írni...
2019. dec. 14. 23:37
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Mások afrikában éheznek, meg ebolával fertőzöttek. Neked meg ennyi bajod...


Gondolkozz kicsit. Mások rosszabb helyzetben vannak

2019. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Kerdésedben a válasz.


Minek akarsz ráírni, ha egyszer most jegyzett el valaki mást ?

Megáll az eszem milyen nők irogatnak ki ma kérdéseket.

2019. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, majd jön másik férfi...
2019. dec. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni. Ő nem téged szeret. Lépj túl rajta. És fogadd el hogy mással boldog, te is keress egy új férfit.
2019. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Régen az összes haverja nagyon örült amikor végre össze jöttünk. Tudtak mind h szeret... És most nem gratulálunk neki, hanem olyanokat írnak hogy elestel tesó?
2019. dec. 15. 14:01
 9/9 anonim válasza:

Egy kérdésem van hozzád: eddig is érdekelt, hogy mi van vele, vagy csak most lángolt fel benned valami?


Mert ha utóbbi akkor hagyd a francba, előbb-utóbb elmúlik.


De ha "soha" nem tudtad igazán elfelejteni, akkor beszélj vele.

Én is pont így jártam.

Három év után szakítottunk (különböző egyetemre vettek fel minket). Borzasztóan nehéz volt. Nem telt úgy el egy nap, hogy ne néztem volna meg az adatlapját vagy, hogy ne gondoltam volna rá... Aztán egyszer csak öt hónap múlva megjelent egy másik lány az életében. Remélem mondanom sem kellett, hogy összetörtem. Viszont nem tettem semmit, sőt még likeoltam a szerelmes fotóikat... Szánalmas, tudom.

Májusban jöttek össze, de már szeptember elején megkérte a kezét.

Na és én mit csináltam? Jól leittam magam, és felhívtam! Elmondtam neki, hogy bennem semmi sem változott, én még mindig szeretem, és csésze meg, hogy ilyen könnyen túltette magát rajtam.

Ez volt 2016 szeptemberében, ma pedig 2019 decemberét írjuk, két éve házasok vagyunk és februárra várjuk a pici két!


Tanácsom a következő: merj lépni!


Remélem kicsit segítettem!

2019. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!