Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egyértelmű és milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyértelmű és milyen nem egyértelmű (legfőképpen ez érdekel) jeleket ad egy férfi, hogyha nem teheti meg, hogy kezdeményezzen a lánynál? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Nem, nincs felesége, csak olyan munkakapcsolatban vagyunk, ahol az esetleges kapcsolatunkat nem néznék jó szemmel, végét jelentené valamelyikünk karrierének.

2 éve dolgozunk egy munkahelyen, én határozottan megkedveltem, többet érzek iránta, rajta viszont lehetetlenség kiigazodni.

Általában a világ legkedvesebb embere, úgy érzem, hogy törődik velem, de néha levegőnek néz, amit nem tudok hova tenni.

Nem tudom, hogy milyen gesztusokat, célzásokat lehet jelnek tekinteni a részéről,ezért fordulok hozzátok, elsősorban férfiakhoz.

Egyébként 3 hónap múlva lejár a szerződésem, nem fogok már ott dolgozni.


24N, 30F



2020. jan. 15. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanebben a helyzetben voltam. A fonokom volt.

Latni rajta mikor rad nez, hogy akar de megse lehet. Én lattam.

2020. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rockarc ***** válasza:
23%

A kapcsolatotok ratok tartozik, nem a cegre. Remelem nem irtal ala olyan papirt, ahol korlatozzak, hogy nem fekudhetsz le senkivel az adott cegnel. Meg nem is tunne csaladbarat helynek, ha felveszik a feleseget oda, akkor ki kene vagni a ferjet. Nyilvan humorizalok, ragerjedtel a fonokre es nem akarod, hogy megszoljanak. De ezt miert nem tudod leirni egy anonim forumon?


Ha akarna valamit toled, akkor azt garantaltan eszrevenned. Szerintem csak siman megdugna, mert tetszel neki, de tobbet nem akar toled. Egy dugasert pedig nem fog energiat fektetni egy kapcsolatba, ha nem garantalt a megterules. Lathatolag jol megvan o nelkuled is. Ne keress jelet ott, ahol nincs.


43F

2020. jan. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt tudja ő hogy 3 hónap múlva lejár a szerződésed?

Ugyanis alapvetően a "házinyúlra nem lövünk" szabály miatt nem szoktam munkahelyen nőket fűzni.

Tehát add tudtára mikor fog lejàrni a szerződésed, ez az első.

Amúgy 3 héttel a szerződésed lejárta előtt te is elhívhatod, pl. így: "nagyon szimpatikus ember vagy, lenne kedved beszélgetni munkán kívül egy kávézóban?".

2020. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!