Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj más boldogsága? Más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj más boldogsága? Más is van így?

Figyelt kérdés

Belém még sosem volt szerelmes senki, és talán én sem igazán, sosem volt komoly kapcsolatom és most sincs aki szeretetet adjon, foglalkoztam egy sráccal nemrég, de neki is lett barátnője nem voltam elég jó neki, és fáj látni a szerelmes párokat az utcán, látni hogy szeretik egymást, boldogok... miközben én még sosem kaptam meg egyiket sem...és van egy olyan érzésem, hogy lehet talán sosem jön el nekem a boldogság...

Idős nem vagyok még, de úgy érzem

Egy lány



2020. jan. 17. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tudnád hágy vénlány és "örökszűz" fiú van...

Semmi különös, irigykeled őket.

Te még nem voltál senkinek elég jó, ez azt jelenti, hogy változtatnod kell. Hozd ki magadból a maximumot, mert minél értékesebb ember vagy, annál többen akarnak majd melletted lenni.

2020. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hellmano ***** válasza:
55%
Majd kinövöd. Szerintem nem szabad másra irigykedni meg minek? Lehet egy látszat kapcsolat az egész, amit te látsz otthon meg nem bírják egymást, üti veri a csajt a gyerek, egymást csalják stb.
2020. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Én csak egyet tudok tanácsolni: NE hidd, hogy a kirakat kapcsolatok tényleg olyan boldogok!

Tehát amit odakint az utcán, vagy akár a facebookon látsz.

Nyilvánosan mindenki a legjobbat akarja mutatni. Aztán igen, a színfalak, és a telefon mögött bújik meg többek között a társas magány is.

Nagyon kevés igazán boldog kapcsolat van, az első 2-3 év után a legtöbben előjönnek a problémák, majd a szakítás.


Nincs mire irigykedni.

Akarhatsz magadnak valakit, de sose irigykedj másokra, mert nem látod teljesen az életét úgysem.

2020. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Én a mai, főleg látványos "boldogságokra" nem igazán tudok irigy lenni. Inkább magamutogatásnak tartom, a háttérben meg minden van csak boldogság nincs. Ez egy idő után rendre ki is derül, amikor válnak.
2020. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Teljes mértékben igaza van az utolsónak. Hány ilyen párt ismerek, akik mindig mindenhol nyalják és falják egymást, hogy néha már szinte ott dugnak előttem. Házasság, gyönyörű menyasszony, szép ruha, gyerekek, vattacukor, stb. Aztán a kedves férj -aki persze a hűség mintaképe a munkahelyen ,és annyira rendes ember- esténként nekem írkál és hívogat, hogy találkozzunk már mert titokban szerelmes belém és jó lenne szexelni.

Na szóval komolyan mondom itt mindenkinek, hogy senkire nem kell irigykedni mert néha az akiről az életben nem gondolnád, az a legboldogtalanabb a kapcsolatában. A látszatnak nem kell hinni. Azonban csak nézz bele az emberek telefonjába ;)

2020. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Még hozzáfűzném, hogy soha nem mentem bele és nem is fogok belemenni ilyen viszonyokba. Csak számomra felfoghatatlan, hogy az aki kívülről nézve a legboldogabb ember, és látszólag imádja a feleségét és életét, igazság szerint csak látszólag boldog és a való életben nem. De vannak emberek akik ezt tökéletesen megtudják játszani. Csak azt nem gondoltam volna, hogy ennyien sokan vannak. Talán mert én nem ilyen vagyok...
2020. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!