Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác barátság extrákka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác barátság extrákkal van köztünk. Csak hogy én többet szeretnék?

Figyelt kérdés

de azt mondta Ő nem szerelmes belém meg hogy nem is szeretne az lenni. Viszont féltékeny minden srácra sokszor ölelget puszilgat Nagyon sokat beszélünk. Szerintetek ezmi? Vagy hogyan érjem el hogy egy minimálisan de felfigyeljen rám hogy egy picit szeressen?

Lecci ne gonoszkodjatok

Nagyon pocsekul vagyok

18/L



2020. jan. 20. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ő nem szerelmes belém meg hogy nem is szeretne az lenni."

Tartsd tiszteletben ezt a döntését!

2020. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De nem tudom

Egy osztalyba jarunk es nem tudom nem szeretni

Mindennap latom

Barkinek barmi tanacs?

2020. jan. 20. 12:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el az extrákat és nézd meg mit reagál. Jó esetben küzdeni fog érted, rossz esetben keres egy másik lányt. Ha utóbbi következik be akkor hosszútávon jól jársz, hisz lelkileg kicsinálna téged egy szerelem nélküli kapcsolat.
2020. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted most erre mit lehet írni? Tanulság, barátság extrákkal "kapcsolatba" nem megyünk bele.

Szakíts meg vele minden kapcsolatot, és gyászolj magadban. Ha szeret, akkor úgy sem bírja ki hogy ne keressen, vagy valami. Lehet hogy esetleg ő is rájön hogy többet akar, ha pedig nem akkor tudnod kell hogy tovább kell lépni.

2020. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
40%
Hahahaha.
2020. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat meg a bunko parasztet is!😋
2020. jan. 20. 12:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő sose lesz a barátod, nem lesz beléd szerelmes. Eleve csak szexre kellettél neki. Ha barátnőd szeretne, akkor se téged választana. De másra kellettél.

Azért féltékeny más srácokra, mert tudja, hogyha valakivel összejössz normális kapcsolatra, akkor neki nem lesz többé lehetősége dugogatni, amikor kedve tartja.

Keress egy normális fiút és ezt hanyagold, ne szenvedj tovább.

2020. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
58%
"álmodj királylány"
2020. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre kellesz neki, de nem akar 1 lánynál lekötődni, hogy más lánnyal is lefeküdhessen. Ennyi.
2020. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam ilyen helyzetben. elkezdtünk összejárogatni, én akkor már egy ideje szingli voltam, gondoltam legyen több. ő nem szeretett volna kapcsolatot, ezt tiszteletben tartottam. pár hónap múlva már ő akart volna többet, én addigra elfogadtam, hogy nem lesz több, és "kiábrándultam" belőle. úgyhogy vége lett sajnos az egésznek.
2020. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!