Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a szerelmeddel füvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelmeddel füvet szívsz, egészen mást érzel mint egy átlagos füvezés során?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak belazultam, nevetgéltem, de most a barátnőmmel téptem be, be, akibe szerelmes vagyok. Mindketten vagy egy órán keresztül hallucináltunk ahogy néztük egymást, más arcot láttunk egymáson, mintha váltakozott volna perceként, idegen nők arcai jelentek meg előttem a barátnőm arcán. Lehet ilyen hatással valakire a fű, ha közben szerelmes? Vagy az lehet a gond, hogy most más forrásból szereztem be és valami hallucinogén anyagba "belemárthatták" előtte a füvet? Nem tudok rájönni.


én: 34/F

barátnőm: 35/N


2020. jan. 20. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy az lehet a gond, hogy most más forrásból szereztem be és valami hallucinogén anyagba "belemárthatták" előtte a füvet? "

Szerintem igen. A kevert szarok sok fura dolgot okozhatnak....

2020. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a fűtől nem hallucinálsz, van olyan fajta amitől megnő a képzelőerőd de hallucinációt nem okoz. Az meg nem ugyanaz mint az élénk fantázia.
2020. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a poén, hogy érzetre a fű tiszta volt, a minőségibb fajtából. Tény hogy eléggé túltoltuk, 2 gumót szívtunk el vizipipában, és mellette boroztunk egy kicsit. És csak akkor láttam más arcokat az arca helyén, ha ránéztem. Bárhova máshova félrenéztem (kanapé, konyhapult stb.) a tárgyak a helyükön voltak, nem mozogtak.
2020. jan. 20. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A drog rossz! Ne drogozzatok!

Igen,a fű is drog... ha nem lenne az,akkor nem hallucinálnál tőle

2020. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: Értem Meki bácsi :D Megyek is széthízni magam
2020. jan. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!