Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, urak! Hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, urak! Hosszútávú partnernek inkább "cuki" vagy szexi társat kerestek?

Figyelt kérdés
Tudom a kettő kombinációja lenne az igazi, de ha választanotok kellene. Nemet és kort is pls :)

2020. jan. 28. 13:43
1 2
 1/14 Lachesys ***** válasza:
60%

hat "cuki" ferfi mint olyan remalmaimban jojjon elo, mar bocs.


teljes agyfhasz ez a kategorizalas. lehet valaki szexi, es romantikus, tiszteletteljes egyidejuleg. nem csak cuki jofiuk es szexi rosszfiuk leteznek. leragadtal az oviban? neha hihetetlen h felnott emberek itt tartanak.

2020. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha külsőg nézzük, akkor elegáns. Azaz, nőies.
2020. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőies, cuki, szexi. Nincs egyik vagy másik, nekem olyan nő kell aki sokoldalú és mind megvan benne. :)
2020. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Én sem vagyok cuki, így a "cuki" emberektől a fajra mászok, ők is tőlem. Önmagában viszont a "szexi" édeskevés ahhoz, hogy bármit akarjak az illetőtől.
2020. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

A cuki szót inkább a kiskutyákra, babákra, gyerekekre szokták jellegzetesen mondani, tehát olyan nem kéne.


Elég értelmetlen. Mit értesz “szexi társ” alatt? Hogyan kell elképzelni? Valami nimfomán, akivel egyfolytában szex téma van? A “cuki társ” meg az, akivel abból áll a kapcsolat, hogy folyton simogatod, édesgeted, mint valami plüss macit?


Nem tudom, hogy melyik világon élsz te, ahol ezek között kéne választani, de ezek kombinációja gyakrabban fellelhetō, mint egyik vagy másik. Hiszen leggyakrabban az emberek nem szeretnének ilyen színben feltūnni a párjuk elōtt. Én sem szeretném azt, hogy csak egy szex partnert lásson bennem egy férfi, de azt sem, hogy gyerekesnek tartson.. gondolom ezzel a legtöbb ember így van.

2020. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem jött le jól a kérdésből, de én nem arra gondolok hogy valaki CSAK cuki vagy CSAK szexi legyen, és máris levesz a lábadról, hanem hogy a két tulajdonság közül melyiket preferáljátok, ha választani kéne. Egy ember sem redukálható le egyikre vagy másikra nyilván, ezt nem is állítottam. :)
2020. jan. 28. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Viccelődni még lehet, vagy már túl cuki? Mosolyogni? Vidámnak lenni? Csodálkozni? Érdeklődni?


Szerintem a cuki mindig kicsit "szabad ember", azt csinálja amihez kedve van és játékos. Ebből kifolyólag szexi, de nem játssza el a gonosz démont.


A tipikus szexi pedig látszólag behódoló, de ravasz, saját kis ötleteit nem valósítja meg, mindent alárendel a szent célnak, a párja hatalma alatt tartásának.

2020. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel volt már részem néhány fuckboyban, és eléggé megelégeltem azt, akinél minden a szex körül forog, így inkább a “cuki” felé hajlok, aki akár szexuálisan visszafogott, de alapból tetszik, ha aranyos valaki, ha az ágyban is nem kiábrándító és minden oké vele, akkor szívesen tervezünk hosszútávra.
2020. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 exelant ***** válasza:
100%
Én teljes mértékben egyetértek a 8-as válaszadó válaszával, én is hasonlóképp adtam volna választ, így nem rom le még egyszer ugyanezt.
2020. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha tudod,, akkor mi a ...sznak kérdezed?

Inkább szexi. A cukit akkor láttam bele a páromba is, mikor éreztem iránta valamit. Ha egy idegen cuki, de nem kölyökkutya, akkor ott csak barátság lesz.

2020. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!