Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell ezt értelmeznem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ezt értelmeznem?

Figyelt kérdés

Többszöri próbálkozásom ellenére visszautasított egy lány de most hogy lett végre barátnőm aki viszonozza az érzéseim, megbántódott, haragszik rám,letiltott facebookon és kerül.

Miért reagál így ha nem kellettem neki?


2020. febr. 1. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy hisztis, elkényeztetett kis liba. Én pasival jártam hasonlóképp. Az ilyenek azt hiszik, hogy a másik ott lesz örökké talonban, ha épp füttyenteni támad kedvük.
2020. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát hisztizni azt tud, már észrevettem. Amúgy meg az ilyennek nem élni kéne a lehetőséggel ha már többször is adódik, és nem pedig eldobni utána meg őrjöngeni!? Bolond az ilyen vagy mi?
2020. febr. 1. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Túl nagyot képzel magáról. Szerette kéretni magát esetleg. Szerintem kár az ilyennel foglalkozni.
2020. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges az ilyenekkel foglalkozni.
2020. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetszett a egojának a szituáció, most, hogy ez már nincsen meg fáj az egoizmusának.
2020. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!