Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt hogy kéne értelmez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt hogy kéne értelmeznem?

Figyelt kérdés

Van egy aranyos csaj ismerősöm, akivel napi szintem találkoztam, kedveltük egymást semmi extra nem volt igazán, de egyik alkalommal mikor mellettem ült, valamiért rátette a kezét a combomra egy pár másodpercre, aztán azonnal el is kapta, mert nekem meg szinte rögtön megremegett a lábam, ami megint csak fogalmam sincs miért történhetett. Utána egy kicsit kínosan éreztem magam, rá sem mertem nézni. :D

Ezzel valamit szeretett volna jelezni, és én vagyok a vak, vagy csak simán baráti lehetett a szándék?



#ismerkedés #mivaut
2015. ápr. 21. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a hét fogás nevezetű játékot akarta játszani.
2015. ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt éppen játékos kedvében.
2015. ápr. 21. 01:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én ilyet tennék, akkor valószínű közeledni szeretnék a másikhoz. Gondolom azért kapta el, mert beleremegtél, és nem akart kellemetlenséget. Ha tetszik neked is, hajrá,biztos a siker :D
2015. ápr. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De aranyos! :) Ne menjünk bele, hogy ez "jelentett vagy se nem" bármit is! A Te szándékaid, ahogy kiolvasom a szövegből, pontosan azzal járnának, hogy ez jelentsen valamit :) Szerintem jó úton jársz, közeledj hozzá, hívd el sétálni ismét és beszélgessetek kicsit komolyabb dolgokról is. Persze, ha nem értettem félre... ;)
2015. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos jele annak, hogy szeretne többet is barátságnál :)
2015. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!