Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Nem merem viszonozni, így nem fog letenni rólam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy férfi, aki nagyon kedves velem, becézget és néha megsimogatja a vállam. Nemrég azt mondta, hogy nagyon csinos vagyok és pont az esete. Nagyon visszafogottan flörtöl, igazából félénk, tipikusan olyan aki fél a csalódástól. 2-3 hete történik ez a flörtölgetés (pedig már hónapok óta ismerjük egymást). Nagyon elmosódott a határ, nehezen tudom megítélni, hogy most barátkozik-e vagy pedig szeretne is valamit. Randira sajnos még nem hívott, de szerintem ez az én hibám, mert én mosolygáson és piruláson kívül nem igazán tudom hogy viszonozni a flörtjeit. Ma meg tegnap sajnos már nem is flörtölt velem annyit, attól félek, hogy kezdi feladni. Nekem nagyon megtetszett ő, csak elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Szerintetek ezt ő sejti?

Tuti, hogy nem skalpvadász, szerintem ha tényleg flörtöl, akkor többre vágyik mint szex. Csak én olyan kishitű vagyok, mert nem vagyok a legszebb lány. 2-3 hete szinte minden nap történt valami, vagy becézés, vagy simogatás (derekam és vállam) vagy kávét hozott, olyan is volt hogy megpuszilt (bár akkor pont névnapom volt).

Szerintetek hogyan kellene tudatnom vele, hogy jól esik a közeledése?

22/L

27/F


2020. febr. 1. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nemrég azt mondta, hogy nagyon csinos vagyok és pont az esete."


Hát ez elég sokat mondó. Ha tényleg úgy érzed, nem csak egy éjszakára kellesz neki, miért nem ebédeltek együtt vagy igyatok meg egy kávét egy külső helyszínen.

Ha ezt feldobod neki, ez még nem égő.

2020. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bátorítsd valahogy és ha komolyan vonzod, akkor be is robban az életedbe, meglátod. Hogy mi lesz belőle, az lutri, de a legtöbb férfinek elég egy nagyon kicsi bátorítás, nem kell teljesen egyértelműnek lenni, ha akarod privátban elmondom, én hogyan csináltam:)
2020. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad,hogy flörtöl.. akkor szerinted???
2020. febr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, bátorítsd és menj el vele valahova ha hív.
2020. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dobd fel a randi ötletét!
2020. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!