Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat miatt elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat miatt elkezdtem alkoholt inni, és nem tudom letenni a poharat. Voltatok már így? F (30)

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 07:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
igyál üvegből!
2017. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Bocsi, de elég gyenge jellem vagy, ha egy kis szerelmi bánat miatt alkoholistává váltál.

Legyen akaraterőd letenni a piát, vagy menj elvonóra.

2017. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

problémám van, ez egy segítő oldal.

ne írjanak olyanok, mint ti, akikben semmi empátia és jóérzés.

nincs szükségem kioktatásra, nem jókedvemből piálok, csesszétek meg.

2017. júl. 24. 08:36
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Te csak menekülsz, kompenzálsz, gyáva vagy!

Ez neked a problémamegoldás, hogy piálsz?


Mondtam, legyen akaraterőd letenni az üveget, de ezek szerint nincs neked.

Akkor menj elvonóra, ott segítenek.


Az alkoholizmussal nem szabad viccelődni, még ha csak kezdeti fázisban vagy, akkor sem!


Ha meg nem tetszik, hogy ezt javasoltam, akkor köpd szembe magad, hogy ilyen gyáva vagy, hogy piálsz, ahelyett, hogy értelmesebb dolgokkal űznéd el a szerelmi bánatodat!

2017. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
öreg, tegyél egy szívességet: ne személyeskedj, ne minősíts, és húzzál el a kérdésem alól.
2017. júl. 24. 08:43
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem kellenek a kifogások, irány az elvonó vagy valami AA klub. Ha már megfogalmazódott benned, hogy gond van, akkor már nem kis gondról van szó. Az ok lényegtelen, ha egyszer megtörténik, meg fog történni rokon halálakor, munkahelyvesztésnél, balesetek után, vagy ha betöltöd a 30at/40et/50et.


Mindig jönni fognak ilyen krízishelyzetek, te pedig az alkoholba menekülsz, ahelyett, hogy szembenéznél a problémával.


Egyedül nem fog menni, segítség kell, szerezz!

2017. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Egyébként annyi szóljon melletted, hogy nem csak az gyáva, aki alkoholba menekül. Az is, aki nekiáll ezerrel kondizni, vagy utazgatni, vagy szexelni mindenkivel.


Aki erős jellem, az folytatja az életét úgy, ahogy volt. Nem temetkezik munkába, nem szed össze új szokásokat. Persze ebből nagyon kevés van. Az egyik menekülési mód nem gyávább a másiknál, csak sajna a tiéd kevésbé egészséges és eléggé veszélyes.

2017. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudod letenni a poharat? Hát én sem. Ha nem inna az ember, akkor kiszáradna és meghalna. :D


Amúgy szerintem kezdj el humoros dolgokat nézni. Mint példáúl egy vígjáték. Vagy olyan PC játékkal játszani, amin kitombolhatod magad a másik szenvedésén példáúl a pokoli szomszédok. Sok szerencsét. :)

2017. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Drága barátom..., kérlek nyugodj meg. Ne vedd fel elvakult testvéreink padarságait. Minden rendben lesz veled.


Ahogy következtettem, még eléggé probléma elején vagyunk. Egy kis gondolkodás kel csupán. Tényeket kell összekaparj, amik megrendíthetetlenek, egyszerűek, és még is megértheted velük, nincs okod rossz kedvre, sőt, rengeteg okod van s csak jó, jó kedvre. Ebben segítek ha rám írsz.

Alkohollal pedig főleg ez után kell harcba szállj, de persze mindent egyszerre isteni elv miatt, nyugodtan kezd.. tegnap. Mint minden mentális változtatáshiz, ehhez is gondolkodni és megérteni kell, hogy megváltoztasd hozzáállásod, így érzéseidet is. Ha alkohol nélkül is jól tudod magad érezni( s ehhez csak gyakorolni kell), nem kell ideiglenes, nem csak elmédből fakadó eufóriát elérned, ami erősen egészségtelen mellékhatásokkal jár. Legyél egész, ne légy hiányos! Mint minden mindennel, ez összefügg alapproblémáddal s abból kijövetelével, de magában is hasznos, csak ez olyan, mintha levágnák a karom, és seb ellátása helyett padlót mosnám fel inkább.


Rajtad áll, írsz-e. Akárhigy is, szeretetem veled van örökké, drága barátom.

2017. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

#3; #5: akkor te most megerősítő válaszokat vársz? Hogy jól teszed, hogy iszol? :D


Vagy annyi a kérdés, hogy voltunk-e mi is így? Nem, én nem voltam. Ezt akartad tudni?


Nekem is volt szerelmi bánatom, sőt, majdnem mindenkinek. Te pont úgy túl tudod élni, mint mások. A te bánatod sem különleges, mint ahogy az enyém vagy másé sem, neked sincs különleges okod vagy indokod az ivásra. Nem hat meg a rinyálásod. Vagy hagyd abba, vagy ha nem megy, kérj segítséget. A pia a szó legszorosabb értelmében semmiben sem segít, viszont mindenben hátráltat és árt. Nem is értem, hogy épeszű ember miért iszik. Nézd már ennél többre magad.

2017. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!