Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nök, ti voltatok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, ti voltatok olyan pasival, akinek több szeretöje volt és ti tudtatok róla, hogy végzödött?

Figyelt kérdés

Tehát ha volt szeretöi viszonyotok olyan pasival , aki több vasat tartott a tuzben ?

Nem kérek olyan válaszokat , hogy sose voltam , és nem is mennék mert én olyan csácsó vagyok .

Tudom lesz min 5 olyan


2020. febr. 10. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom mit vársz, nem sokan vannak szerencsére, akik ennyire mélyre süllyednének és ennyire ledegradálnák magukat. Azért sok sikert ahhoz, hogy találj egy hasonló primitív ösztönlényt, akivel sorstársak lehettek.
2020. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet , hogy egyböl nem tudtatok a szeretökröl , csak annyit tudtatok , hogy ez a férfi rengeteg figyelmet ad , nagyon tud bánni a nökkel , és kitüntetve éreztétek magatokat
2020. febr. 10. 15:39
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem egy ilyen pasi környékez
2020. febr. 10. 15:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt is megtudtam, hogy pontosan még kikkel kavar, megundorodtam tőle.
2020. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megkérem a felháborodott tinik kiméljenek , akik kapnak szingli férfit minden utcasarkon . En harmincas nö vgyok
2020. febr. 10. 15:40
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
30-as nő vagyok én is, mégsem “fanyalodom” olyan pasikra akik egyszerre több nővel kavarnak... a hiba az ön készülékében van. ;)
2020. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze , van csomó szingli autista az intézetben , milyen jól tudnák velük biciklizni . Vagy azokkal akik senkinek sem kellettek mert olyan vankujok , maguknakvalók, mint a lábbelitalp .

A kérdésem nem ez volt es a leckéztetöket jelentem a moderátornak !

2020. febr. 10. 15:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem én voltam ilyen helyzetben, de ismerek ilyen nőt. Az is elmúlt 30, csak épp 15-20 évvel... Összejött egy ilyen pi.nabubussal, hozzá is költözött. El is tartotta, mert reszketett a f.aszért, hogy ha szakít vele, akkor örökre egyedül marad. Nyílt titok volt, hogy az akkor 14 éves lányát is dugta, azt is elnézte.

Aztán egy szép napon a pasi és a nevelt lànya együtt elköltöztek. Talán 16, 17 volt a kiscsaj, de még kiskorú, az biztos. 18 éves kora előtt szült is gyereket ennek a jóembernek, aki persze ott is hagyta. Utcára került a csaj.

Az anyjuk egyikkel se tartja a kapcsolatot, teljesen leépült, inni kezdett. Kb. az dugja meg egy deci pálinkáért meg egy csík cigiért, aki akarja. Meg akinek van gusztusa hozzá.


Maradjunk annyiban, hogy magára icipicit is igényes nő soha nem keveredik ilyen mónikashowba, aki igen, az meg olyan is.

Nyugodtan jelenthetsz, pont letojom. :)

Ez is csak téged jellemez, hogy happy end-et vársz egy ilyen gusztustalan sztori végére.

2020. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
30as nő vagy? Akkor miert hazudtad eddig 42-43nak magad?
2020. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

4. vagyok


Hogy kikkel? Könnyen befolyásolható, kiforratlan személyiségű fiatal lányokkal, akikkel elhitette, hogy akkor lesznek jó nők, ha mindent bevállalnak az ágyban.


(De oké, bevallom, számomra küllemre és megnyilvánulásaikban is taszítóak voltak egytől egyig, pedig nekem nincsenek ellenemre a nők sem.)


Ettől függetlenül nagyon élveztem az együtt töltött időt, újra úgy éreztem magam, mint a kamaszkori nagy szerelmek idején. Nyilván ezért nem tud leállni ő sem. Igazság szerint terápiára lenne szüksége; remélem, egyszer ő is belátja, és rendbe szedi magát. Akkor igazán jó pasi és családapa lesz belőle.

2020. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!