Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal, többször taliztunk, lefeküdtünk, bemutatott énis őt, aztán egyre ritkábban írt. Aztán végül arra jutott hogy neki ez nem megy?

Figyelt kérdés
megszerettem, nagyon hiányzik, ő azóta sem keres. Mit tegyek hogy vissza szerezzem? Utóbbi időben csak én kezdeményeztem már nem fogok...hogy érjem el hogy hianyozzak neki? Tudom el kéne engedni a dolgot de nem akarom...jó tanácsokat szeretnék ?
2020. febr. 10. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Rajta is éreztem hogy jó velem, nem lehet ennyi
2020. febr. 10. 18:59
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Mindig az ilyenekbe estek bele...aztán siránkoztok ha csak megfektet de a rendes pasit elhajtjátok...
2020. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem így érez, fogadd el. Folytasd az életet, legyél nagyon boldog, sugározzon belőled az életkedv. Egy ilyen nőhöz vonzódnak a férfiak, ha látja ez az alak, könnyen lehet, hogy megbánja és újra próbálkozik.
2020. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudsz mást tenni, mint büszkén elfordítani a fejed, átnézni rajta, és menni tovább. Neki ez csak szex volt, el kell fogadni. Lehet futni utána, csak az ilyenek után nem érdemes. Így is elég megalázó ez a helyzet, hát keress inkább olyat, akit érdekelsz is!
2020. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú volt ez a kapcsolat?

Bemutatott a szüleinek és a barátainak?

Történt bármi olyan dolog a kapcsolatban amit nem beszéltetek ki? Volt bármilyen veszekedés?

Az elhidegülése nem azután következett be hogy megismerte a családodat vagy a barátaidat?

Szexuálisan mennyire volt aktív? Milyen volt a szex?

2020. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se kell tenned, nem akar, nem erőltetheted.
2020. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!