Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiról aki 50 évesen?

Figyelt kérdés
Otthon él az anyukájával, és nőtlen, szűz, soha nem volt párkapcsolata?

2020. febr. 10. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet tudni: miért alakult így az élete, milyen közösségben él (például kis közösség ahol nehéz találni bárkit mert mindenki ismeri a másikat)

Azzal, hogy ítéletet mond bárki bárki felett, önmagát minősíti, de az adott illető nem lesz ettől jobb.

2020. febr. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy 30 év múlva én is dettó ilyen leszek. :) Feltéve persze, ha élek e majd egyáltalán addig.
2020. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
16%
Selejt.
2020. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
41%

Irigylem!


Még él az anyja! Ezt hányan mondhatják el ötven évesen? Jó ha az enyém a negyvenedik születésnapomat megéri.


Nőtlen ennyi idősen, más ötven éves meg belebolondul, hgy melyik gyerekének hány százezres telefon meg havi ötvenezer költőpénz kell az egyetemre.


Szűz. -indifferens vagyok a kérdésben, a szex egyáltalán nem olyan fontos, meg jó mint hazudjuk magunknak.


Soha nem volt párkapcsolata -így kezdődik egy bölcs ember leírása.

A párkapcsolat bár nem rossz dolog, de rengeteg energiát emészt föl és semmit nem ad. Szerintem sokan vannak, akiknek csak azért van, mert mondjuk így illik.


A lényeg szívesen cserélnék vele, de az én anyám nem fog ilyen sokáig élni, és a szűz dolgot is már buktam. Nőtlen még lehetek. Legalább egy összejön.

2020. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
66%
Az élet császára. Nem poénból mondom tényleg ingyen szállás és kajálás a fizetésedet meg magadra költöd. Ki nem akarna így élni?
2020. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként, egy bizonyos aspektusból nézve tényleg van annyi előnye, hogy nincsenek igazi gondjai, mint az átlagnak.
2020. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
7%
Együttérzek vele :D én nem kezdeményezek a nőknél, nincs több elutasítás, betelt a pohár. Sanszos hogy én is ott kötök majd ki ahol ő. Bár én már most 22évesen sem élek anyukámmal, remélhetőleg 50évesen sem fogok
2020. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
80%

Semmit.Van saját dolgom.

Mindenki úgy intézi az életét,ahogy akarja.

2020. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
17%
Én biztos vagyok benne hogy valami gond van ilyenkor. Talán nem hisz magában elégge, nem tartha sokra magát vagy az édes anyja nevelte félre... Valami nem kerek....
2020. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem így tervezte, tehát sajnálom, hogy nem jöttek be neki a dolgok. Viszont ha véletlen neki így jó, akkor semmit, az ő dolga.
2020. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!