Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiról aki 50 évesen?

Figyelt kérdés
Otthon él az anyukájával, és nőtlen, szűz, soha nem volt párkapcsolata?

2020. febr. 10. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
80%
Én vidéken egy kis suliban intézményvezető helyettes vagyok, ped 2 kategória, igaz csak 36 éves vagyok. Igen, édesanyámmal élek (3 szobás családi ház, nagy kert, nem panel). Szűz nem vagyok (6 párom volt), van 6 millió ftom és jövőre 14 millióért kis lakást veszek egy városban fele önerő-fele hitel alapon. És nem mos, főz, takarít rám anyuci.
2020. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
0%
#15! Sok ilyen pasinak le kell adnia a pénzt. Jellemző anya -fia együtt lakás. Estek 45%ban anyu a "beteg". Nincs meg az elengedési ösztön(ha özvegy akkor pláne pánikol), van olyan eset anyu külvilág számára,normális maximum a gyerekekről beszél furcsán. 55% a fiún/fiúkon múlik.Ha anyu lelkileg beteg,akkor nem tud ellent mondani. Vagy életképtelen,vagy alkohista vagy más függő!
2020. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy nem az a megcsalós típus:DD
2020. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
61%
Elég kilátástalan, hogy ezután kapcsolata legyen. Nem tanulta meg az alapokat, nem tapasztalt meg helyzeteket, így nem is állna készen. Valószínűleg egyedül fog maradni, majd megörökli az anyukája házát és éldegél, dolgozgat, úgy ahogy eddig. Unalmas élet lehet, oké nem bántják, nem csalják meg de szerintem az élet a társas kapcsolatokról szól és egy megbízható, alapozható kapcsolatban teljesedik ki. Az, hogy elmegyek dolgozni, azért, hogy életben maradjak... nem tűnik kielégítő célnak. Veszek ezt azt de nincs aki megörökölje, tovább vigye, igazából nincs értelme az életnek. Élményekre esetleg lehet gyűjteni, de nyaralni, kirándulni meg kivel megy el az anyukájával?
2020. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is kilátástalan és sivár az ilyen élet.
2020. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
100%

Élményekre esetleg lehet gyűjteni, de nyaralni, kirándulni meg kivel megy el az anyukájával?


A legtöbben egyedül mennek

2020. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
65%
Egyedül rohadtul rossz érzés lehet nyaralni.
2020. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy járok 11 éves, 34 F. És tök jó
2020. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
97%

44-es! "Unalmas élet lehet, oké nem bántják, nem csalják meg de szerintem az élet a társas kapcsolatokról szól és egy megbízható, alapozható kapcsolatban teljesedik ki."


Szerinted, és ez így egy szubjektív vélemény.


"Az, hogy elmegyek dolgozni, azért, hogy életben maradjak... nem tűnik kielégítő célnak."


Van egy rossz hírem, az emberek 95%-a aki dolgozó korban van így él. Ezen mit változtat az, ha valaki mással élsz együtt, akkor nme kell eljárni dolgozni?


"Veszek ezt azt de nincs aki megörökölje, tovább vigye, igazából nincs értelme az életnek."


ÉS? Szerinted van olyan, aki azért vesz valamit, hogy azt MAJD megörököljék tőle?


"Élményekre esetleg lehet gyűjteni, de nyaralni, kirándulni meg kivel megy el az anyukájával?"


É magam járok ilyen helyekre, el nem tudnám képzelni valaki mással, pont attól kirándulás meg kikapcsolódás, hogy magam vagyok.

2020. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 Ollókezű Edward ***** válasza:
0%
Reménytelen. Többet szerintem nem is kell mondani.
2020. szept. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!