Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat ilyen hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat ilyen hamar kötődés két ember között?

Figyelt kérdés

Amikor egy férfi és egy nő szinte első perctől közvetlen egymással, aztán néhány hét múlva már annyira egy hullámhosszon vannak és annyira megértik egymást, hogy szinte ragaszkodnak egymáshoz és bármi van, kiállnak a másikért + támogatják egymást. Tudom, van az az élethelyzet is, jelen esetben egy munkahely, ahová én idekerültem és senki nem nyitott felém csak ő. Ő pedig senkivel nem tudott eddig szoros viszont kialakítani, mert senkinek nem volt arra “kapacitása”. Szerintem vonzalom is van.

Érzem, hogy nagyon kedvel ő is engem és én is őt, pedig másfél hónapja ismerjük egymást.


2020. febr. 10. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten kedvelitek egymást minden jó lehet! Viszont ha csak egyik fél rajong másik nem akkor sajnos nincs értelme folytatni!
2020. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulhat. De hogy mit hoz a jövő az megint más kérdés. Mindenesetre sok sikert!
2020. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyikük, vagy akár mindketten vágytak már egy valakire, akkor általában belehabarodnak az első útjukba kerülő emberbe, aki kicsit is bejön nekik.

Nincs ebben semmi rossz!

Járjanak sokat együtt, beszéljenek bármiről a világon. Ekkor ismerik meg egymást úgy isten igazából. Aztán majd eldől, ide vagy oda...

2020. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ez csak fellángolás, egyelőre semmi több. Aki azt írja ez kötődés az még sosem kötődött igazán életében..
2020. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Miért ne lehetne? Én miután megismertem páromat rá egy hónapra összeköltöztünk (Lakva ismeri meg az ember a másikat). Ugyan nem vagyunk veteránok, de 5 év együttlét után bátran ki merem jelenteni, hogy egy stabil kapcsolat! Viszont az biztos, hogy ha az ember szeretetre vágyik akkor az első emberbe is képes belehabarodni aki nem akar belerúgni! Erre azért érdemes odafigyelni! Dehát, ha szeretitek egymást abból nagy gond nem lehet :D
2020. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!