Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti már voltatok igazán szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már voltatok igazán szerelmesek? Mit érez olyankor az ember?

Figyelt kérdés
Nekem eddig 2 rövidebb kapcsolatom volt, de így utólag visszagondolva már a legelején sem volt meg egyikőjükkel sem a tűz és hónapokkal később sem alakult ki erős ragaszkodás, kötődés részemről. Igazából nem is értem, miért jöttem össze velük. Talán csak nagyon magányos voltam. Harmadszorra tényleg nem szeretnék ilyen kapcsolatba belemenni, csak és kizárólag valódi érzéseket szeretnék átélni.

2019. júl. 3. 16:13
1 2
 1/14 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
Még nem.Viszont erős szeretetet már éreztem.Olyankor azt érzed,hogy bármit megtennél a másikért.Kötődsz hozzá,ismered a rossz tulajdonságait,de nem tudod utálni.Elfogadod.Remélem egyszer lesz részem egy olyan mindent elsöprő szerelemben.🤗💛
2019. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1: Persze, biztosan lesz, csak ne add fel és járj nyitott szemmel. :)
2019. júl. 3. 16:22
 3/14 ******?! válasza:
Olyan érzés, mintha sztrókot kaptál volna.
2019. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
10%
Àllandóan meg akarod dug..... Igen ismerös. Volt csaj aki azért hagyott el mert màr sok volt neki😂😂😂
2019. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Obika te sose voltál szerelmes, nincs annyi eq-d. Meg iq-d se.
2019. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na azt nem lehet leírni. Kb olyan mint kint lebegni az űrben. Hiába látod, amíg nem éled át, semmit nem tudsz róla
2019. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

igen voltam és soha többet nem akarok


a szerelem egy megszállottság érzés és nem pozitív dolog, legalábbis számomra

inkább szeretni akarok, nem a rózsaszín ködben tökéletesnek látni a másikat

2019. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ******?! válasza:
5-öske: Ne sértsd meg Obikát. Neki csak EEG-je és EKG-je van, de azok is gyengéden pulzálnak.
2019. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Dettó, legszarabb érzés a világon. Olyan mintha folyamat tudatmódosító szer hatása alatt lennél, nem vagy önmagad, kizárólag rá tudsz gondolni, megáll az életed, a dolgaid, minden. Nem tudsz tanulni, enni, élni. Mint a pszichopata kéjgyilkos aki vágya tárgyával kel és fekszik. És ha vége van, sose leszel önmagad. Én így éltem meg.
2019. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Most az vagyok.


Tudom nyálas és közhelyes megfogalmazás lesz, de olyan érzés, mintha egymásnak lennénk kitalálva

2019. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!