Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » HUSZONÉVES LÁNYOK! El tudod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HUSZONÉVES LÁNYOK! El tudod képzelni, hogy online ismerkednél meg életed szerelmével?

Figyelt kérdés

2020. febr. 11. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Interneten csak levelezőtársakat keresek, és velük is hamar átmegyek postára vagy Instagramra.

Nem látom sok értelmét interneten ismerkedni, mert aztán mi van, ha kiderül, hogy öt országnyira lakik? Vagy az egész jellemét hazudta, csakhogy nekem bejöjjön? Lehet agyamra ment a Catfish, de több értelmét látom élőben ismerkedni, hiszen rögtön szemtől szembe találkozunk. Látom az őszinte reakcióit, már eleve a tény, hogy ott vagyunk egymás mellett sokkal többet jelent, ér, minthogy neten üzengetünk.

21/L

2020. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán, de ez olyan, mint a lottó, vagy bejön, vagy nem.
2020. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert semmilyen formában nem ismerkedek online.
2020. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat csináltam. :) Ha nem is lett belőle semmi, elbeszélgettem bárkivel és maximum ennyit nyertünk belőle. Akivel lett, azzal találkoztam hamar, és kiderült hogy élőben is összhang van.

Tök mindegy hol ismered meg a másikat, az online tér csak annyira kell hogy egy helyen legyetek egy időben.

21L

2020. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten társkeresés céljából még nem ismerkedtem neten, viszont olyan volt, hogy online ismertem meg valakit, szimpatikus lett, találkoztunk és idővel kapcsolat lett belőle.
2020. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ott ismertem meg, így számomra nem hihetetlen sztori.
2020. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze. Élőben nem ismerkedek. Szórakozóhelyre kamaszként se jártam, amikor meg kimozdulok itthonról, akkor meg általában barátoknál gyűlünk össze vagy velük ülünk be valami kocsmába meginni valamit, így hacsak nem rajtuk keresztül jönne a nagy szerelem az életembe (márpedig mindegyikük összes férfibarátját ismerem, így erre nem sok esélyt látok), nem igazán tudnék élőben ismerkedni.

A net az biztonságos, kényelmes, gyors, egyszerű, szerintem hatékony platform az ilyesmire (is). Nyilván mindezt úgy, hogy 2-3 napon belül személyesen találkozunk már az arra érdemesekkel, máskülönben nincs értelme.

2020. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, volt mar hasonlo
2020. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 3 jó barátomat ismertem így még de nem tudatosan k er estem hanem tok véletlenül
2020. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megismerkedtem vele, aztán rengeteg kínlódás és veszekedés után vége is lett, miután mindkettőnket halálra frusztrált, hogy évek elteltével sem tudtuk megoldani a találkozást (mindketten csóró egyetemisták vagyuk). 10/10 would not recommend.
2020. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!