Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Online szerelemből mik szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online szerelemből mik szoktak általában kisülni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, több hete beszélgetünk már egymással, mindketten egymásba szerettünk.


Probléma a következő: Messze lakik tőlem (2000 km) és még tanul, nem fejezte be a középiskolát.


Ő 18L én 25F


Mi sülhet ki ebből?



2019. júl. 13. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Offline szerelem....?


Talán egy kicsit fiatala hozzád de mindegy....

ha tartósan tudtok és jol beszélgetni alkalmanként meglátogatni egymást! Akkor ki sülhet belole jo dolog is... ez meg semmi 8000 km-hez képest 😏😂🏆

2019. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Káosz! Testvérem esetét tudnám leírni, de annyira abszurd hogy inkább nem is idegesítem magam. A lényeg hogy neten ismerkedni nem szabad, mert nem lehet tudni kibe botlunk bele!
2019. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az se rossz :)) Ausztrália, vagy Amerika?
2019. júl. 13. 17:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos negatív tapasztalatom van, de ugyanabból az országból van olyan, aki később ideköltözött a párjához, és komolyan gondolják. Az én jelöltem meg elvett egy helyit feleségül, miután egyszer csak közölte velem, hogy mégsem olyan jó ötlet több ezer km-ről ismerkedni, pedig már teljesen bele voltam zúgva. De persze sok volt a veszekedés is előtte, nem tudom, hogy ha közel lettünk volna egymáshoz, az ezeket a helyzeteket mennyire befolyásolta volna.


N

2019. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak hiszitek, hogy egymásba szerettetek.
2019. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Országon belül sem fényesebb a helyzet netes ismerkedésben. Testvérem netes társkeresőn jött össze a párjával, és már az ismerkedés szakaszban olyanokat csinált vele amit normális ember nem engedett volna és csak egyre durvul a helyzet mégse lehet rajta segíteni. Más amikor régi iskolatársal jövünk össze vagy olyan valakivel akit jól ismerünk és a családot is, nincs zsákbamacska, de tök idegen veszélyes üzem a mai világban. Nem lehet kisakkozni kinek mi a szándéka.
2019. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy fiatal lánynak mégis mi lehet a szándéka velem? :D
2019. júl. 13. 18:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Elso vagyok azt csak poenbol írtam de ha tudni akarod Ázsiára gondoltam 😅😂


Na most! Mindenképpen video chateljetek! Hogy lasatok hogy tényleg az e akinek mondja magat!

Beszéljetek mélyebb komolyabb dolgokról! Hogyan képzeltek el a jövőt mik az álmaitok mik az elveitek persze csak video chat után!!!!!!!!!!


Na meg sajnos tényleg ez nem biztos hogy szerelem vagy is még nem az! Ez inkabb egyfajta plátoi szerelem! Mert ott csak az irás van és a romantikus tudat hogy ez a valaki több ezer km távolságra van!

Ha találkoztok legyen az kb 1-2 honap múlva a költség pedig legyen közös!


(De az tok jo hogy mar július van 18 eves és nem fejezte be a kozepsulit....) en 20 vagyok de van szakmám meg érettségim... ja és az általánost 1 evvel kesobb kezdtem! Szoval valószínűleg a csaj pot vizsgázik vagy megbukott...


Legyen inkabb 2-3 honap menjen el hétvégente dolgozni mert a költségeket muszáj közösbe rakni!!!!!!!!!!!!!!!!


Ha addig még mindig jol beszélgettek! És kedvelitek egymást akkor megéri tovább folytatni!


Kicsit sokat használtam a felkiáltó jelet! 😅😅😂😂😂😂😬

🍑🌶


De amugy csak szólok légvonalban Afrika legdélibb részei is csak max 4000 km 😬

2019. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Oke en meg jo hulye vagyok mert Afrikába emlékeztem 😅😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2019. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
5 Eves szakkozepbe jar, en is Abba jártam, és 19 évesen fejeztem be
2019. júl. 13. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!