Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de van barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de van barátnője?

Figyelt kérdés

Lehet hogy gyerekes a kerdes de tenyleg elakadtam. Roviden a sztori:


Anno majd 10eve ismertuk meg egymast azonnal ossze is jottunk de sok volt a problemank. Veszekedtunk rengeteget, fokepp mert o egy kicsit gyerekes volt es komolytalan en meg felnott komolysaggal lettem nevelve mar szuletesem ota. A ket ellentet pedig vitakat szult.

1.5 ev jaras utannen beleszerettem egy iskola tarsamba, vele kisirhattam magam neki is voltak gondjai es egymas tamaszai voltunk igy azt a fiumat elhagytam az utobbiert. Az utobbival 7.5 evig alkottunk egy part ami a sulis evekben alomszeru kapcsolat volt, utana tavolodtunk el 2x megcsalt 2jara epp az eskuvonk elott 2 hettel. Azota se tudtam megbocsatani es nem is akarom.


No de mindvegig mellettem volt az elso fiu mar baratkent, sokat valtozott ez ido alatt neha ugyanolyan gyerekes en pedig megtanultam ellazulni es nem mindent veresen komolyan venni szoval a lenyeg h evek ota nem veszekedtunk semmin se, egymas mellett vagyunk a bajban es mindent szo szerint mindent megbeszelhetek vele a "szerinted milyen legyen a kormom"tol egeszen a komoly problemakig.


A baj csak az hogy idokozben neki lett egy gyereke akinek az anyjaval elvaltak es o masik novel jott ossze.

Nem a gyerekkel van gond mert engem ez sose zavart, imadom is a kisembert :)


Hanem az h miutan en szingli lettem o engem akart visszakapni de akkor egyreszt tul friss volt a sebem masreszt nem akartam olyan lenni hogy "dobtalak erte de nem jott be gyere vissza"


Ezert jott ossze a mostani bnojevel.


Viszont szep lassan ujra beleszerettem es mar van jovokepem nem ugy mint elso nekifutasra a tini szerelemben.


Birom a bnojet is mert jofej csaj sose volt egy rossz szava se arra h a pasija legjobb barat baratnoje az exe is egyben...


Beszelgettunk errol a sraccal es elmondtam neki vagyis utaltam ra h ha ugy adodna nem mondanek nemet. De kertem h ez ne alljon kozejuk es kivanom is h boldogok legyenek.


De kozben en meg szeretem ot es szeretnek vele lenni... csak nem tudom mit tegyek... varjak hatha szakitanak, vagy nem tudom.


Tanacsok?


2020. febr. 12. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik szavaddal ütöd a másikat! Először azt írod, hogy gyerekes a kérdés, utána meg azt, hogy te milyen felnőtt vagy...

Holott nem vagy az. És barátnak is csapnivaló vagy. Az ég áldjon mindenkit az olyan baráttól, aki épp a párkapcsolatába készül beletenyerelni a "barátjának"!

2020. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom oket szetvalasztani. Irtam is h orulok h boldogok meg minden csak hat... nekem is vannak iranta erzeseim.


Amugy azert irtam h gyerekes a kerdes mert csak az ovisok kernek parkapcsolati tanacsokat de elismerem h a felnottek is elakadhatnak. Nem csak szerelmi teren hanem barmilyen dologban.

Szerintem meg az h tanacsot kerek mielott fejjel mennek a falnak igenis erettsegre vall.


Meg egy felnott is meg egy gyerek is elakadhat olyan kerdesben h tetszik valaki neki vagy szerelmes bele de annak van valakije.


Felnottek modjara ahelyett h bekavarnek nekik amit ismet elmondok h nem akarok! inkabb megbeszeltem vele a dolgot es o is azt mondta h szivesen ujrakezdene velem ha en azt mondom h na most mert szeret. De en mondtam h miattam nehogy szakitsanak.


Szoval ez a baj h patthelyzet. :(

2020. febr. 12. 08:20
 3/7 A kérdező kommentje:

En ugy laton amugy h a szerelmi sos a gyerekek asztala es kenytelen voltam lesullyedni idaig h tanacsot kerjek de meg mindig erettebb a sajat nezopontunk ellen szolni mint hogy rossz dontest hozzunk.

Szerintem.. :(


Es mitol lennek rossz barat? Attol h beleszerettem valakibe aki kapcsolatban van?

2020. febr. 12. 08:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"mitol lennek rossz barat? Attol h beleszerettem valakibe aki kapcsolatban van?"


Látod? Pont ezért vagy gyerek, mert nem érted, mitől vagy sz@r barát (hozzáteszem, te nem vagy barát, rád az ellenség szó ezerszer jobban passzolna).

Egy barát ebben a helyzetben befogja a fülét és a farkát, és kussban van, nem cseszi el a "barátjának" a kapcsolatát. Erre te mit csinálsz? Belemocskolsz a kapcsolatukba.


Szívből kívánom, neked se legyenek jobb barátaid, mint amilyen te magad vagy, akkor majd rájössz, milyen egy tényleges barát! Gyere össze az álomhapsiddal, és valljanak szerelmet a hapsinak szépen sorban a legjobb barátnőid! Megnézném a fejed szívesen.

2020. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit csinaltam vna csondbe uljek h esetleg ha ugy adodik utana azt kapjam a fejemhez h miert nem szoltam hamarabb? :(
2020. febr. 12. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csendben kellett volna ülnöd. Ha a hapsi is akarna tőled valamit, lépett volna. Neki legalább van gerince és/vagy nem érdekled annyira, hogy lépjen.
2020. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most hivott fel hogy beszeljunk errol a dologrol az lett a vege h o szeret, csak arra var h en azt mondjam: Most kezdjuk ujra, azota ezt varja h anno szakitottunk azota is engem akar az hogy kozbe probalt potolni masokkal szexualis teren az egy dolog de ezek a kapcsolatai inkabb csak szex es mas semmi alapon mukodnek.


Mondtam h talan a baratnod nem igy latja


Azt mondja nem erdekli ha azt kernem most dobja es jojjon vissza azonnal megtenne


De mondtam h nem akarom amig a csaj magatol azt nem mondja h vege. :(

2020. febr. 12. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!