Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én miért nem találom a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem találom a párom?

Figyelt kérdés
Annyira szomorú vagyok már emiatt. Ma láttam hogy sokan vesznek a barátnőjüknek ajándékot, virágot. Én meg nem tudok kinek ajándékot venni, és nem csak most hanem eddig még sosem, mert nem volt még barátnőm. Másnak annyira természetes hogy van valakije én meg csak képzelődök arról hogy valaha lesz barátnőm. Én valamiért egy lánynak sem kellek:(
2020. febr. 14. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg túl jó ember vagy
2020. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáltál már akár egyszer is az életben lányhoz közeledni, udvarolni neki, bókolni, elhívni egy kávéra, süteményre, moziba?
2020. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"valószínűleg túl jó ember vagy"


Ebben lehet igazság, de ez miért olyan nagy baj? Mert én is azt érzem hogy ez hátrány, de szerintem meg pont ez lenne a normális.


Próbáltam már ismerkedni, de nem sok lehetőségem volt, meg addig sosem jutottam egy lánnyal sem elhívjam bárhova, sajnos.

2020. febr. 14. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha itt siránkozol nem lesz barátnőd! Ne hisztizz!
2020. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
ha így megy tovább akkor jobb ha végleg leteszel róla...
2020. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A titok az, h tanuld meg szeretni és tisztelni magad!

Lehet egy hónap alatt olyan változáson mész keresztül, h soha nem lesz ilyen jellegű problémád! Csak arra vigyázz, h ne egy nyálas bájgunart formálja magadból!

2020. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi: ezzel a vásárlásos hókusz pókusszal csak a kereskedők járnak jól, a "párocskák" nagy része meg jól megszívatja egymást, mert pl.: 1 hónap múlva el fognak válni az útjaik. Kérdés, hogy azt is meg fogják ünnepelni?:)
2020. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!