Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a párom?

Figyelt kérdés

Eddig egy lánnyal sem randiztam. Ritkán látok olyan lányt aki tényleg tetszik, nincs nagy elvárásom, de nekem csak a szolidabb kinézetű, viselkedésű lányok tetszenek. Az ilyen extrovertált bulizós lányokhoz kevésnek érzem magam, meg nem is tetszenek.

Sosem volt még barátnőm, rossz látni hogy valakinek már nagyon fiatal korában is van párja, én meg 23 évesen is egyedül vagyok. Elvagyok egyedül is, de azért hiányzik már nagyon egy barátnő. A kinézetemben szerintem nincs semmi visszataszító, néha látom hogy néz egy-egy lány, de olyan a helyzet hogy nincs lehetőségünk beszélni, meg azért csak úgy megszólítani nem tudnám, csak ha lenne valami közös, pl munkahely. Teljesen ismeretlenül nekem nem megy, meg szerintem ezzel sokan vannak így.


Más is van így hogy nem találja a párját?

Ha valaki ilyen szerencsétlen helyzetben van mint én az megtalálhatja a párját?


2020. febr. 6. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem létezik, hogy nem találsz egy introvertált lányt, ez képtelenség. Az a helyzet, hogy az extrovertáltak tetszenek neked, csak mint írod, kevésnek érzed magad hozzájuk, ezért megpróbálod elhihetni magaddal, hogy valójában az introk tetszenek.
2020. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Nem mondom, hogy túl sokat teszek az ügy érdekében, de azért néha próbálok legalább neten beszélgetni emberekkel. Élőben elképzelésem sincs, hogy hogyan vehetné kezdetét számomra az ismerkedés. 19/L
2020. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert anyósod meddő volt.
2020. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Énse találom... sok barátnőm volt hosszabb rövidebb ideig evekig és honapokig tartott de nemütöttem meg a szintet es buszjegyet kaptam. Ezek a mai nők olyanok hogy aranyásók es ha megfelelnek a kötülmények iranyitható vagy es papucs és még szépen tejelsz is és jó pofizol meg felnőtt filmes szinesz szinten nyomod akkor lessz is hosszutavu kapcsolatod
2020. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már többször leírtam más hasonló kérdésekre válaszolva is: manapság ha valakinek a baráti körében, az iskolájában vagy a munkahelyén nem jöhet össze párkapcsolat, mert nincs erre alkalmas és hajlandó partner, akkor dögnehéz dolga van. Ismeretlenül (ha nem egyéjszakás kalandra vágysz egy bulizóhelyen) szinte reménytelen dolog a való életben a komoly ismerkedés nőkkel. El lehet velük ismeretlenül is beszélgetni például egy parkban vagy egy kávézóban, de azután általában nem készek a kapcsolatot folytatni, hiába adod meg az elérhetőségedet vagy kéred el az övéket. Így lényegében csak az internetes ismerkedés marad egy férfinak, neked is ezt ajánlom. Nem azért, mert annyira könnyen és gyorsan lehet így ismerkedni, hanem azért, mert egyszerűen nincs más. Sajnos rengeteg időt rá kell szánnod a kezdeményező levelek megírására, mivel sokan küldenek széjjel tömegével leveleket, így sok száz visszautasítást és faképnél hagyást el kell viselned, míg egy-egy randiig eljutsz. Fő, hogy ne csüggedj és folyamatosan próbálkozz. Sok sikert!
2020. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lanyokkal ismerkednék 22F baranya,somogy megye..
2020. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!