Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg én lennék a gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a gáz?

Figyelt kérdés

A minap megismerkedtem egy lánnyal okos szimpatikus aranyos lány de amint kiderült hogy 15 eves én már szinte nem is akartam igy nagyon semmit igy hát meg is mondtam hogy ne haragudjon de hozzám túl kicsi

majd ha lesz 18 talán lehet valami , megsertodott de meg mindig beszelget velem es nem adja fel. Nekem mindig is velem egyidos vagy egy evvel fiatalabb csajaim voltak nem tudom komolyan venni en 20f ő 15l



2020. febr. 15. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A mai 15 évesek már kinéznek 20-nak is a legtöbben nőiesek. Félsz hogy feljelent, vagy mi? Törvényileg szexelhetsz vele ha beleegyezik persze. Szerintem gáz vagy.
2020. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Totál meg tudlak érteni. Én is inkább korban hozzám közelebb állót választanék.
2020. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1# tudod mert mondjuk lehet zavar hogy “gyerek” es nem akkor találkozhatok vele amikor akarok mert pl az apja azt mondja hogy most nem mehetsz sehova vagy mi?😃
2020. febr. 15. 13:43
 4/5 A kérdező kommentje:
1# nem tudok ugy ra tekinteni mint egy erett nore hiaba nezhet ki o tobbnek 😃 szamomra egy kislany
2020. febr. 15. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan gondolkodsz. Nagyon más életszakaszban vagytok, ő még csak kezdi bontogatni a szárnyait, abban a korszakban van, amikor a szülei erősen korlátozzák.
2020. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!