Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, viszont van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, viszont van barátnője, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, a szokásos, ássam el magam, haljak meg stbstb.

A lényeg: borzalmasan szenvedek emiatt, nem akarom, hogy szerelmes legyek belé.

Munkatársak vagyunk és minden nap találkozunk, van hogy meló után is, meg néha átjön dumálni, cigizgetni. Teljesen egyformák vagyunk, mint 2 tojás. Órákig tudunk beszélgetni meg a poénjaink is nagyon hasonlóak.

Viszont minden egyes nappal egyre jobban szenvedek. Mit tehetnék, hogy ne érezzek semmit iránta, csak barátságot?

Nagyon nehéz eltitkolni az érzéseim.

Azon kívül, hogy haljak meg, mert annyira szemét vagyok, mit tehetnék?

24L


2020. febr. 16. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Elmondom a tuti tippet gondolj rám mindig amikor az jut eszedbe hogy jajj de csodálatos ember csak van barátnője gondolhpj rám nekem sose volt barátnőm pedig én se vagyok rosszabb
2020. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Semmit. Nem tudod megakadályozni, hogy beleszeress. Csak reménykedj, hogy ne történjen meg, vagy ha mégis megtörténik akkor már csak azért reménykedhetsz, hogy viszonzásra is találjon. Szeressen beléd ha te megszereted őt. Mert a viszonzatlan szerelem áldozattal jár és sok elfojtott könnyel. És bár meg lehet szokni, de azért nem kívánom senkinek, hogy ugyanúgy szenvedjen ahogy nekem kell.


24F

2020. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Kerüld el, ennyi. Ez tényleg olyan nehéz? Hacsak nem egy tengeralattjárón dolgoztok, akkor simán el lehet kerülni. Ha nem, akkor menj át másik munkakörbe.
2020. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Legyél szerető, ahogy mások szokták.
2020. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma valahogy Edricus-szal nagyon egy húron pendülünk pedig nem jellemző. Ma nem ez az első válasza amivel egyetértek. Mondd meg a srácnak hogy te nem tudsz csak barátkozni vele így ha lehet mellőze a közös programokat. Kvázi maradjatok a formaságoknál és ennyi. Így ő is tudni fogja hányadán álltok és dönthet úgy hogy békén hagy. Ezzel a saját dolgod is megkönnyíted (hisz ha ő sem keresi a kapcsolatot könnyebb elkerülni) és ő se fog értetlenül állni a helyzet előtt.

Ha meg továbbra is a nyakadra jár akkor dönthetsz úgy hogy tisztán játszol és választás elé állítod vagy lehetsz akkora hül.ye hogy beállsz szeretőnek. Ennél nincs tisztább megoldás.

2020. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért az érdekelne hogy ő színtisztán csak barátilag tekint rád, úgy közeledik feléd vagy adja jelét annak hogy többet akarna?

Mert ha többet érez ő is akkor ha elmondod neki hogy te mit érzel lehet hogy ott hagyja a barátnőjét és téged választ

Csak ugye addig nem akar lépni amig nem biztos hogy megkaphat téged

2020. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb annyit tehetsz, hogy

1. tiszteletben tartod hogy más már bezsákolta

2 szeretője leszel

3 kerüld el, ha teheted


2# Tiszta nyál lettem ettől a kommenttől..😄

2020. febr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

"minden nap találkozunk, van hogy meló után is, meg néha átjön dumálni, cigizgetni"


Nem lehet valam huh de komoly az a barátnő. Esetleg próbálj másba beleszeretni, meséld el neki, erre vagy féltékeny lesz vagy nem. Ha igen, vagy látszik rajta vagy nem :) ha látszik rajta vagy lép vagy nem :)

Ki tudja. De a barátnője nem valószínű hogy az élete szerelme, ha ti így vagytok. Ettől függetlenül vele maradhat mert pl gazdag a csaj vagy befolyásos. Kérdés mennyire fontos a srácnak a szerelem.

2020. febr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Azt írod, hogy minden lehető alkalmat kihasznál, hogy veled lehessen.

Tetszel neki, nagyon jól érzi magát veled.

Néha egy beállt csend, a szemébe fürkészés, elkapott tekintet sokat mondhat. N hiszek a metakommunikációban, hogy szeret-e a hülyéskeds közben hozzám érni.

Ismeret a barátnőjét,? Lehet, hogy már féllábbal kilóg abból a kapcsolatból.

2020. febr. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Vedd el a csajtól.
2020. febr. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!