Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik nekem, de van barátnője. A srácnak viszont én is tetszem, de nem akrok mogorva lenni vele, és megmondani neki, hogy szakitson a barátnőjével, ah nem akar elveszíteni. Mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés
am 14 vagyok, a srác 18

2015. ápr. 21. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem mogorvaság, hanem korrektség, hogy nem akarsz második lenni egy kapcsolatban. Ha nem akarsz durván lenni, akkor fordítsd meg a dolgot: ne azt mondd, hogy szakítson vele, hanem jelezd, hogy mivel mással van, ezért ne veled játszadozzon! Hosszú távon igen gerinctelen dolog, és neked is épp olyan fájdalmas...
2015. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd megfizeted a tanulo pénzt, utána rájösz neked kellett volna lelépned.
2015. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy jelezzem? meg hat am régebb óta ismerem, és még régebben megkérdezte hogy nem akarok e vele járni, de nekem ak még túl korai volt és addig felszedett egy másik csajt :/ meg amugy olyan 50-50% h ha megkérdezném tőle melyikünket választana
2015. ápr. 21. 15:48
 4/4 anonim válasza:

Mondjuk ezt sose értettem, hogy valaki miért akar "tönkretenni" egy kapcsolatot. Jó, persze, ha csak kérni kéne és téged választana, akkor nyilván nem egy stabil dologról volt szó.

Még kb. ilyen idősen flörtölgettem egy sráccal, és eléggé egy hullámhosszon voltunk, de amikor megtudtam hogy barátnője van, inkább visszavettem. Mondjuk a végén asszem szakítottak is, nem mondom, hogy csak miattam, de szerintem én is közrejátszottam a dologban. Szóval ha tényleg bejön a srác, és a srácnak is te, akkor egy próbát megér.

2015. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!