Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretet vagy a szerelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet vagy a szerelem a fontosabb?

Figyelt kérdés

Feleve vagyunk egyutt, egyutt elunk de az utobbi idoben kezdtem azt erezni tole hogy egyaltalan nem szerelmes belem de mint ember nagyon szeret. Eleinte ez az erzes persze megvolt de az az eleinte eleg rovid ido szamomra mert nem is vagyunk egyutt regota.

Fel is hoztam neki a dolgot, beszelgettunk rola erre a kijelentesemre hogy “nem is szeretsz” csak forgatta a szemeit, mar pedig en ezt a szerelmes szeretetre gondoltam. Elmondtuk kit mi zavar vagy mi bant es ekkor mondta azt o hogy nagyon megszeretett engem ezert meg azert a felsorolt hibaimon kivul.


Amikor hozzakoltoztem a volt kapcsolatai maradekat termeszetesen minden egyes idokozonkent megtalaltam, es lehet noi megerzeslehet baromsag de a kepeket elnezve valahogy teljesen mas jon le nekem mint ahogy “hozzam all”,annak ellenere hogy tudom voltak megcsalasai a multbeli kapcsolataiban es tobbszor emlitette nekem mikor szorakozni voltunk (koztuk masok is) hogy en vagyok idaig az egyetlen no akinel nem fordult meg a fejeben h mashoz menjen.

En ezt nem tudom hogy komolyan vegyem e vagy sem,megjegyeztem de nem tettem ra magamban eskut hofy ez igy is van annak ellenere hogy komolynak ereztem..


Reszletesen leirtam par dolgot de osszefoglalva annyi lenne a kerdesem, szerintetek az oszinte szeretet vagy a szerelem az ami fontosabb?


Es ha igen a vagy b, mennyire fontosabb egyik a masiknal?


Felnott emberek vagyunk, 26 es 35 evesek


2020. febr. 18. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy nem szerelmes Beléd, lehet,hogy csak a kezdeti erős fellángolás alakult át stabil érzelemmé. Az fontos,hogy ennyi idő után, fiatalon, még legyen meg a szerelem érzése is. Ha ez nincs meg, hosszútávon alábbhagy a testi vonzalom is, és ehhez még fiatalok vagytok.
2020. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szeretet
2020. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a 26 éves, mert elég gyerekes a hozáállásod. Majd 4-5 év múlva átértékeled ezt. Addigra a szerelem már belőled is elkopik, helyette szeretet és tisztelet lesz. Ez teljesen normális, egy pár sem marad örökre szerelmes. A szenvedélyt kell megőrizni.
2020. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szerelem nem múlik el soha,akik ezt állítják,azok soha nem is szerettek igazán.27 éve vagyunk együtt a férjemmel,és van mikor mint a legjobb barátom,úgy érzem,de eltelik pár nap,csak elnézem ahogy egy könyv fölé hajol,vagy bármi beindíthatja,és ilyenkor felizzik a szerelem bennem egy másodperc alatt,ugyanúgy mint régen..Általában ezt ki is mutatom,és olyankor őt is felturbózza..Van pedig mikor fordítva történik,csodálatos érzés...A szerelem és a szeretet az ugyanaz,csak az egész szépen hömpölyög,és mindig más az energiaszintje,van amikor az egyik kerül előtérbe,van amikor a másik,de mindkettő mindig jelen van....
2020. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!