Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik a fontosabb, a férfias viselkedés, vagy a hozzátok hasonló személyiség?

Figyelt kérdés

Tehát melyik nyom többet a latba a vonzalom szempontjából egy férfivel kapcsolatban, melyik a mérvadóbb? (százalékos arányokat is írhattok)


-A férfias személyiségjegyek, vagyis nőnek tudjátok magatokat érezni mellette, határozott, megvan a saját véleménye/elképzelése a dolgokról, humoros, meghallgat, megért titeket stb. tehát azt mondhatjátok rá, hogy igazi férfi. Vagy pedig..


-Hozzátok hasonló a személyisége, az életstílusa, hasonló érdeklődési kör, hobbik, életszemlélet, meg minden olyan, amivel azt érzed, hogy közös vonás, és sok minden összeköt ezáltal benneteket.


Melyik a hangsúlyosabb a kettő közül? (Nyilván, fontos mindkettő, de azon belül milyen arányban osztozik ez a két dolog.)



2017. márc. 4. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, ezek miért férfias dolgok. Bennem megvannak, pedig csajos vagyok.

Mindkettő. Nem alkuszom meg.

2017. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Amit írtam, az inkább csak egyfajta irányadás, akkor inkább úgy mondom, hogy az első részhez bármi olyan jellemet képzelj el, amit férfiasnak tartasz/ amitől férfinak tudsz tekinteni valakit.
2017. márc. 4. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyformán fontos mindkettő. Bármelyik hiányában nem létesítek kapcsolatot az illetővel.
2017. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj választani, akkor a hasonló személyiség.
2017. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Nekem a nagy farok számit
2017. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Férfias viselkedés. 30/N
2017. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen férfias viselkedés.

Könnyebben elfogadom, ha más a hobbi vagy másmilyen filmeket szeretünk ezekben megalkuszom.

De abban nem, hogy ne legyen talpraesett, életképes, udvarias, bátor, figyelmes, vicces... Ezek nem hiányozhatnak

2017. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem pont így fogalmaztam volna..

Nade nekem fontos hogy megértő legyen, s ha nem is ugyanaz az érdeklődési körünk, ne próbálja leszólni azt, ami nekem tetszik, az nem vezet jóra. Kell, hogy nőnek érezhessem magam mellette, legyen határozott egyéniség.

Ha ugyanaz az érdeklődési körünk az csak bónusz. van hogy két teljesen különböző személyiség talál egymásra, elég egyetlen közös pont, és ahogy telik az idő, egymáshoz szoknak, érdeklődést mutatnak egymás hobbijai iránt és így már közös hobbik lesznek.

2017. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 gondolom , ezeket te is nyújtani tudod..
2017. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!