Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan ritka mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ritka mostanában a romantikus pasi?

Figyelt kérdés
Én a környezetemben,és a saját bőrömön azt tapasztalom,hogy nagyon ritka a romantikus férfi. Van ennek valami oka? Vagy abszolút rosszul látom?

2020. febr. 25. 01:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Az emberek személyiségének összetétele nem általánosítható úgy, mint a poloska invázió.
2020. febr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azért, mert a nők a "romantika" alatt a kosztümös filmek férfi szereplőinek viselkedését értik, ami már a maga korában sem létezett úgy, ahogy a színészek eljátszották. Eközben az erről ábrándozó nőkben semmi olyan nincs, ami romantikus érzéseket váltana ki egy mai férfiból. Nem is kedvesek, nem is nőiesek, viszont karrieristák, önzőek, pénzéhesek és élvhajhászok, akik gúnyosan kiröhögnek minden valóban romantikus érzést és megnyilvánulást. Így aztán a férfiak, akiben még van némi romantika, inkább elbújmak, és a jókocsis, laza macsók aratják le a nőket.
2020. febr. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
A feminizmus túltolása miatt.
2020. febr. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 AnonimAthlet ***** válasza:
74%
Mert már nincs rá kereslet. És ezt sajnos a női oldal cseszte el de nagyon. :/
2020. febr. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sincs erre a nők részéről túl nagy kereslet.
2020. febr. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Nincs rá igény.
2020. febr. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
A nők miatt. Kevesekben van meg az a klasszikus nőiesség, ami kihozza a férfiakból a romantikát. 28/N
2020. febr. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Én romantikus férfi vagyok, és az a tapasztalatom, hogy a hölgyek zavarba jönnek, vagy egyenesen elfordulnak a romantikától. Emiatt akaratlanul is leszoktatják a férfiakat róla. Mára lényegében ciki lett az érzelmeket megvallani, mondjuk verset írni egy nőhöz vagy beállítani váratlanul, minden látható ok nélkül egy csokor rózsával hozzá. A nők erőlködésnek vagy tolakodásnak fogják fel az ilyesmit, amely leginkább csak a szánalmas lúzerek megnyilvánulásának tűnik számukra. A közkeletű férfiideál a laza, hányaveti jófej lett, s ezzel teljességgel összeegyeztethetetlen a romantikus érzelem-kifejezés.
2020. febr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Én 29 éves létemre különböző korosztályokkal ismerkedtem már. Arányaiban a mai nők közül (legalábbis ami a huszonéves korosztályt illeti) 10-ből 8 nő hány a romantikus pasitól. 30 éves kor felett növekszik azoknak az aránya akik szeretik a romantikát. Ez életkori sajátosságból fakad. Minél idősebb valaki, annál inkább már családra kell gondolnia és az érzelmek szerepet játszanak. Huszonévesen még válogathatnak a nők, mert akkor a legszebbek és bárkinek bejönnek. Nekik meg a macsók jobban bejönnek. De ez idővel változik, amint rájönnek, hogy örökké nem tudnak csak a szépségükkel megtartani egy férfit, mert bizony a kor rajtuk is meglátszik idővel. Természetesen tisztelet a kivételnek.
2020. febr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

Mert erre ma már nincs igény:

https://www.youtube.com/watch?v=e72tG80LmsU

Csak erre van igény a nők részéről:

[link]

Akkor meg minek?

2020. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!