Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kedves pasi vagyok, érdemes keresni valami nagyon ritka lányt, aki szereti ezt, vagy valahogyan jó lenne változtatni?

Figyelt kérdés

21/F vagyok.


Egy ideje igyekszem magamnak párt keresni. Régebben volt egy barátnőm (6 éve), aki kedvelte ezt bennem, de később véget ért a kapcsolat. Azóta nem voltam szerelmes nőbe, de körülbelül összesen 2 nő volt, akit sikerült megkedveljek. Utóbbinak épp most vallottam be, hogy kedvelem, majd nagy nehezen elutasított... Nem érzem magam túlságosan szomorúnak, de persze sajnálom, hogy az egyetlen lány, aki megtetszett, elutasított.


Emellett 21 évesen nem létesítettem még szexuális kapcsolatot, pedig igyekeztem tenni érte, és nem is vagyok ronda, nincsenek pattanásaim, normálisan öltözködöm. Bár nem vagyok túl izmos, és nem a legjobb a testtartásom, de azért az átlagba bőven beférek.


Igazából nem hiszem, hogy meg tudnék változni... próbáltam, de valahogy úgy érzem, hogy teljesen idegen tőlem, szeretem, ha valaki kifejezi az érzelmeit, és őszinte.


Ti mit tanácsoltok? Van bármiféle hasznos tippje valakinek, hogy milyen irányba érdemes elindulni?



2017. dec. 6. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha férfi vagy, akkor az átlag egyenlő azzal, hogy csúnya vagy. Csúnyákkal pedig senki se kezd ki, csak akinek nem jut jobb.
2017. dec. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én mostani párom is hasonló korban vesztette el a szüzességét, pedig nem nála kezdődik a ronda.

Egyáltalán milyen lányok tetszettek eddig, kívül-belül?

Ma már kinyílt a világ és a gyakoris mérce szerint ronda nők is lazán találnak külföldön olyan pasit,aki elfogadja őket.Nem, nem feltétlenül arabra,vagy feketére gondolok,mert valakinek pl a spanyolok vagy az örmények a zsánerei,vagy még sorolhatnám.

Már nem néznek ki senkit,ha valaki nem akar kapcsolatot vagy nem áll le az első emberrel,aki egyáltalán szóba állt vele.

Ha már külföld:cseh vagy lengyel csajoknál simán lehetsz befutó,ha picit javítást a testtartásodon,mert úgy az ő honijaikhoz képest egy görög Isten leszel.Legalábbis az átlag lengyel és cseh pasi tényleg ordenáré ronda.

2017. dec. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nem mondanám magam csúnyának, egyszerűen nem vagyok a klasszikus értelemben helyes. Kapok visszajelzéseket, hogy “jóképű “ vagyok, de főleg idősebbb, ismeretlen nőktől.


Kedves második!


Köszönöm a válaszod, de nem biztos, hogy a legjobb ötlet külföldi nőket keresni. Igazából szerintem a humorommal sem lenne nagy gond, de nem lehet elpoénkodni addig, hogy végül párkapcsolat legyen belőle. Legalábbis nem hiszem, de talán még ezzel lehetne próbálkozni.

Az is lehet, hogy rossz helyen keresgélek... De inkább azt vettem észre, hogy kicsit jobban kedvez a nőknek ez a mai világ, mert az átlagos ismerőseim közül talán 1-2-nek van barátnője, de őket is kihasználják.


A testtartásomon megpróbálok változtatni, hátha segít valamennyit. :)

2017. dec. 6. 02:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A pénz, a sport és az önfejlesztés-művelődés irányába.
2017. dec. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kedvességen kell változtatni szerintem. Az kell sok embernek.:))


Inkább a távolság szabályozása, ami be szokta tenni a kaput. Az, mikor az ember zúdít, és nem adagolja a dolgokat finoman, nem érzékelteti a másikkal eleinte finoman, hogy oké, én kedvellek, de azért mi még mindig két egymástól független életet élő idegen vagyunk. Nem kell a bunkót játszani, szerintem az senkinek sem hiányzik. Csak a túltolt dolgokkal kellene vigyázni. Bár azt nem tartanám túlzásnak, ha valaki elmondja, hogy kedvel... Jó, biztos van ennél finomabb közeledési mód, de ezt így kijelenteni számomra inkább imponáló lenne és talpraesett.

2017. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha visszamennék az időgéppel és magamat látnám. :))) Az állítólagos kedvességem (mások mondják rám) mai napig nem kopott ki belőlem hál istennek.


Amúgy Solana tökéletesen leírja előttem, mert magamra ismertem a leírásában. Ezeket persze már jó ideje kontrollálom, de igazából szerintem sosem fogom igazán kinőni, max. kordában tartani tudom. :)) Néha a kevesebb, több. :)

2017. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nagy nehezen elutasított..." vagy félreértelmezted, hirtelen történt stb. De gondolom ismertétek egymást.

Biztosan megtalálod azt a lányt, akivel boldog leszel.

2017. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!