Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti vonzódásra, szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vonzódásra, szerelemre vagy erős baráti köteléknek tippelitek ezt meg?

Figyelt kérdés

- Kollegám a srác

- Első naptól kedves velem

- Azóta kb. velem beszélget a legtöbbet (Messengeren is) és élőben is egymás társaságát keressük (ált. együtt is dolgozunk, még ha amúgy nem is kéne együtt lenni, de megoldjuk)

- Mindig bíztat, kedves velem, kiáll értem, és ha bántanak, akkor azonnal ugrik

- Másnak könyörögnie kell, hogy megcsináljon X dolgot, nekem magától megcsinálja

- Múltkor azt mondta, hogy szereti ha egy műszakban vagyunk, mert akkor érzi jól magát

- Néha megsimogatja a karom

- Ha reggel meglát, óriási mosollyal fogad

Már a többi kollegámnak feltűnt valami, cukkolnak is vele, de mivel én nagyon önbizalomhiányos vagyok, ő meg félénk, így nehéz egyről a kettőre haladni.

Nektek mi az objektív véleményetek?


2020. febr. 27. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján biztosan tetszel neki, vonzódik hozzád. Hogy szerelem lesz-e belőle, az később derülhet ki.
2020. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

A leírtak alapján a vonzódás vitathatatlan.

A szerelem kialakulóban van.

Több, mint barátság.

Sok embernek az a véleménye, hogy munkatárssal ne kezdjünk ki, másként: házi nyúlra nem lövünk.

Én ezt nem minden esetben helyeslem, esete válogatja.

Miért is ne lehetne vonzalom két ellentétes nemű ember között a munkahelyen, ha ez nem megy a munkájuk rovására? Ez utóbbi nagyon lényeges!

Ne törődjetek a károgókkal, és ha tetszetek egymásnak, tartsatok ki! Mások meg hadd irigykedjenek...

Ffi.

2020. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján szerintem tetszel neki. (Szerelem értelmezhetetlen, nem is ismeritek egymást olyan alaposan, gondolom..)

Emiatt vigyáznék vele: "Másnak könyörögnie kell, hogy megcsináljon X dolgot, nekem magától megcsinálja", volt ilyen pasim, velem is csak addig volt kedves, amíg tartott az első 1 év lelkesedése. Szerintem fontos megnézni, hogy másokkal hogy viselkedik...

2020. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt már csak egy lépés hiányzik, az,hogy közeledjetek egymás felé, találkozzatok munkahelyen kívül, beszélgessetek, ismerjétek meg egymást jobban.

Viszont ha egyiktek se teszi meg ezt a lépést lehet,hogy nem lesz belőle semmi.


Jó lenne ha lenne olyan kollégátok aki egy kicsit közrejátszana,és a kezdő lépésben segítene Nektek.

2020. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Erős szimpátia biztosan van, a kémiát neked kell érezned, de a fizikai érintések miatt azt mondom, vonzalom is van, főleg, ha mással nem viselkedik olyan közvetlenül. Szerelemnek még persze korai hívni, de benne van a levegőben :)


Keresd a lehetőséget, hogy többet legyetek együtt és jobban megismerjétek egymást munkahelyen kívül is. Nem kell rágörcsölni, nem is muszáj randinak hívni, egyszerűen találjátok ki valami programot, aztán majd úgyis alakul magától a helyzet.

2020. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!