Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik két ember között erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik két ember között erős vonzalom, vágyakozás a másik után annak ellenére, hogy az érzelmek nem lettek kimondva egymásnak, és leplezett, kölcsönösen plátói az érzés valamiféle akadályozottság miatt?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről?

Például két személy találkozik valahol, pl. munkahely. Napi szinten látják egymást, munkakörük által nem kerülnek közvetlen kontaktusba. Csak azok a bizonyos szemezések történnek meg, a hergelem magam, de őt is a jelenlétemmel, ami távolságtartó, ugyanakkor lesül az ember gesztusairól, hogy akarna valamit.

Tudjátok azok az együttlétek, amik soha, vagy csak soká történnek meg, de szavak nélkül, bemutatkozás nélkül is érződik, hogy mindketten akarnak egymástól valamit, de nem lehet egyéb körülmények miatt. Ha az egyik fél házas, mennyire bűn a hirtelen fellángolás? Veletek előfordult ilyen? Mit tettetek?



2020. jan. 17. 01:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

1, Igen, létezik olyan, hogy két ember között első látásra megvan a vonzalom.

2, Azért abba is gondolj bele, hogy talán többet látsz a dolgok mögé, mint amik a másik részéről vannak...

3, Igen, volt már velem ilyen. Olyan nem, hogy foglalt jött volna be, mert annál több az eszem. Ha valaki bejött, kezdeményeztem.

4, Szerintem az egészet feleslegesen túlbonyolítod.

2020. jan. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Volt
2020. jan. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Van úgy hogy az egyik már az esküvőt képzeli el vele, plátói szerelme, a másik meg csak bacni akar egyet. Sajnos nagyon sok ilyen van amikor az egyik többet képzel bele, mert a viselkedés ugyanolyan mint a komolyan gondolónak.
2020. jan. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálam volt/van ilyen. Nekem van egy alapbetegségem×, egy alkalommal valakivel totál megtaláltuk a közös hangsúlyt, titokban keresett is (beszélgetés, problémamegoldás, ilyenek), de nem mertem lépni e miatt. Majd egyszercsak kimondtam a tutit, de a lényeg: nem lett a dologból semmi sem, csak tudjuk, hogy van köztünk kémia.
2020. jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Fennáll a lehetősége annak, hogy többet látok bele a dolgokba, de nem hiszem. Valahogy érzem, hogy van köztünk valami. Mintha valahogy a lelkünk telepatikus úton összekapcsolódott volna. Mindig keressük egymás tekintetét. De sajnos rizikós kapcsolatba lépnünk egyrészt a pozicíója miatt, másrészt a korkülönbség és a felesége miatt. Azért jó érzés tudni, hogy a vonzalom kölcsönös.
2020. jan. 17. 07:55
 6/16 A kérdező kommentje:
*pozíció
2020. jan. 17. 08:23
 7/16 A kérdező kommentje:

Az első hozzászóló azon pontjával lehetne vitatkozni hosszasan, hogy ,,foglalttal nem kezdtem ki, annál több eszem van".

Szerintem szerelemben, vonzalomnál, ahol érzelmek vannak, és egy mély megmagyarázhatatlan kötődés, nincs ész. Nem az eszünkkel döntünk, hogy na most ebbe és ebbe lehetek szerelmes, a másikba nem.

Szerintem elég nagy bajok lehetnek nálad, ha ez alapján esel szerelembe, mert az akkor valójában nem is az. A zsigerből jött szerelemnek, szimpátiának nem lehet megálljt parancsolni. Az jön, ott van, és történik aminek történnie kell.

Lehet családok, házasságok szakadnak szét, mert az ember rossz időben volt rossz helyen, és anno azt hitte megtalálta az igaz szerelmet, aztán találkozik ezzel az új emberrel és bumm. Nem lehet ilyenkor racionális érvek szerint gondolkodni. Az érzelmek nem erről szólnak. A vonzalom szép dolog, függetlenül attól, hogy tiltott- e vagy nem.

Különben is mi emberek állítottunk fel egy olyan mesterséges rendszert, ahol nagy korkülönbséggel, plusz utólag egy házasság után már nem tudod megtalálni a szerelmet. Dehogy is nem. Lehet. És ha nem is hosszútávú a dolog, egy rövidke kis kaland megtörténése néha sokkal többet jelent az adott személyeknek, mintha soha nem lett volna semmi, és évek múltán is egymáson jár az agyuk. De ez az én véleményem.

2020. jan. 17. 09:06
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanebben a helyzetben vagyok jelenleg, mert vonzódok egy nős kollegámhoz nagyon. Azóta kiderült, hogy ő is vonzódik. Szinte érezni lehet a vonzalmat köztünk, már mások is “viccelődnek” vele, de természetesen nem megyek tovább és ő sem, egy ideje nagyon jól elvagyunk barátilag.
2020. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, igen, erről beszélek. Átérzem a helyzeted, csak annyi, hogy nő vagyok.

Remek, hogy meg tudtátok tartani a baráti kapcsolatot, nagyon nehéz ilyen helyzetben normálisan viselkedni egymással, visszafogni magad, és ezért néha átmehet flegmázásba az egész.

2020. jan. 17. 10:33
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező te nagyon naív kislány vagy.


Látszik,hogy nincs benne semmi empátia,írod ,hogy na és mi van akkor ha családok szakadnak szét csak azért,hogy te szét rakhasd a lábad egy idős ,gondolom felsővezető palinak!? Hidd el nem csak te nedvesedsz be a pasitól,hanem az összes többi kis gyakornok csaj is, és hidd el ez a csávó ugyanúgy megbámulja őket is. De ne hidd,hogy majd miatta fogja a feleségét és a gyerkeit elhagyni. Egy felnőtt ,értelmes férfi nem fogja eldobni a családját csak emiatt. És ha ő olyan típus monjduk,hogy megcsalja a nőt,akkor sem hiszem ,hogy majd pont veled fogja,hogy majdzarolgasd őt. MAjd szépen elmegye egy luxus prostihoz aki titokban tartja és azt nyújta amiért fizetik.


Inkább masztizz 1-2.t a pasira aztán keress hozzádillő palit,vagy tanulj ,hogy te is olyan jó poziban legyél egyszer ..

2020. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!