Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kémia csak a fejünkben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kémia csak a fejünkben létezik, ugye a másik nem érzi?

Figyelt kérdés

Egyetemen van egy új gyakorlattársam, együtt csinálunk egy projektet. Már láttuk egymást korábbról, akkor is nagyon tetszett külsőre de barátnője volt. Tudom, hogy szakítottak ls nagyon zavarba jöttem meg örültem mikor egybekerültünk párnak (sorsolás mentén) bemutatkozáskor kezet fogtunk és a egész gyomrom mintha felforrósodott volna. Olyan jó érzés volt, nem tudtam, hogy ilyen létezik. Azóta megbeszéltük a projektet egyszer és hamarosan találkozunk következőre, eltelt egy hét és kicsit szánalmasnak érzem magam, hogy ennyitől kivagyok.

Elég creepy is, hogy én most azt várom mikor puszit adunk köszöneskor. Voltak már kapcsolataim de nem éreztem ilyet soha, tudom, hogy valószínüleg csak beleképzelem és eltűnik a "varázs" . Ő is érzi ezt? tapasztaltatok már ilyet?

22/L


2020. febr. 28. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyoldalú is a vonzalom, de lehet kölcsönös is.
2020. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha a másikban is működik a kémia, ami ugyan nem a te kémiád, hanem az övé, de fő, hogy mindkettőben van. Ha benne is működik, akkor nem múlik el a varázs, sőt...
2020. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem egy balek, biztosan észrevette. Innentől rajta múlik, hogy továbbviszi-e a történetet. Az is lehet 1-2 menetre kellesz csak, de lehet komolyabbat akar, de az is lehet, hogy nem akar semmit.
2020. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igen és lehet, hogy nem.
2020. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen random megfektetős arc. Annyira kiszolgáltatottnak érzem magam:(
2020. febr. 28. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ugyan! Miért lennél kiszolgáltatott? Közösen dolgoztok egy feladaton: kiismeritek egymást, melyikőtök hogyan dolgozik egy problémán, tudtok-e egy húron pendülni. Ez belépő lehet a közös életbe is. Legyetek többet együtt, suliban és kívüle is. Majd alakul valamelyik irányba.
2020. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak annyira zavarban vagyok előtte, hogy nem tudok beszélni vele, nem vagyok önmagam.
2020. febr. 29. 00:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel sokat vagytok együtt, együtt dolgoztok, jól megismeritek egymást. Neked már tetszik a fiú, róla ugyanezt még nem veszed észre. Ha félénknek találod, lépj Te feléje. Ha közömbösnek találod az irántad való figyelmét, akkor szerintem marad csak részedről a plátói szerelem. Kérdezd meg őt, hogy mit csinál este, nincs-e kedve veled cukrászdába menni, vagy netán van párja és veled nem ér rá???
2020. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van hogy érzi, van hogy nem. A kémia a fejedben az ő vonzósági fokát jelenti (számodra), ez nem jelenti azt, hogy te ugyanolyan vonzó vagy (számára). Biztosan lehet ez kölcsönös is szerencsés esetben, de semmi garancia arra, hogy amit én érzek, azt érzi a másik is.
2020. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!