Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Szerintetek létezik két ember között a "kémia"? Vagy ez tényleg csak egy elfuserált fogalom?

Figyelt kérdés
És mi van akkor, ha valaki nagyon vonzódik a másikhoz, de az nem érez semmit? Olyankor mi a helyzet a "kémiával", ha csak az egyik fél vonzódik?
2013. máj. 4. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
létezik, csak sok embernek már nem terjed el az ismerete a biokémiáig.
2013. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne. :) Nehéz megtalálni azt, aki szintén vonzódik hozzád, de az csodálatos érzés lehet, ha sikerül.

Ha egyoldalú a vonzalom, az nagyon sajnálatos dolog. /én is valami ilyesmi helyzetben lehetek most/ Akkor tovább kell keresni, nem szabad ráerőltetni magunkat a másikra, mert a "kémiát" mi nem tudjuk befolyásolni.

2013. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem letezik
2013. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
itt nem az a kérdés hogy létezik-e kémia, hanem az hogy létezik-e szerelem? tudniillik a szerelmet a kémia okozza. de biosz, meg kémia tudás nélkül ezt magyarázni lehetne órákig...
2013. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik kémia és létezik szerelem külön. A gimiben volt egy gyönyörű barátnőm. Persze szerelmes voltam de a kémia is nagyon klappolt. Érdekes ha megértettem a leheletét már állt is a farkam. Mások cikizték hogy büdös a szája, engem viszont beindított ha rám lihegett. Azóta mással nem tapasztaltam ilyet. A mostani barátnőmnél sincs ilyen tapasztalat pedig szerelmes vagyok belé. Szerintem a kémia független a szerelemtől, de nagyban közre játszik abban , hogy valakit vonzónak találunk (kémia+külső). A szerelemhez kell a belső tulajdonságok szeretése, különben az még csak vonzalom.
2013. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*megéreztem, nem megértettem
2013. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Ezt így kifejlett emberi elmével...

A szerelmet a szaporodás miatt fejlesztettük ki, igen,

valóban egy kémiai reakció ami az agyban termelődik

és pont ez a lényeg " az agyban "

amit a szívünkkel érzünk az a valódi a megfoghatatlan : SZERETET

Ami nem múlandó csak az a baj h sokan nem tudják és mindent feltesznek a lila ködre.

2014. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amíg szerelmet érzünk boldogsághormon termelődik

ami két-három évig tart. utána ismerjük meg egymást igazán

2014. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!