Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, mégis megközelíthetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, mégis megközelíthetetlennek érzem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ö egy tipikus, elérhetetlen macsó, és egyszerüen belebolondultam 3 éve. Akkor volt ez az köztünk, és elhittem, hogy kapcsolatot akar. Azóta szeretném őt, kissebb nagyobb megszakitásokkal. Bárkivel ismerkedtem, próbálkoztam, valahogy mindig Ő lett a vége.

Szeretem, akarom őt.... de csak barátok vagyunk :(

Mégis, mi a francot tegyek, hogy magam mellett tudhassam?

Köszi a válaszokat!

28/l


2020. márc. 1. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, engedd el, azzal teszel a legjobbat magadnak.
2020. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
Komolyan, keress fel egy szakembert!
2020. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus? Ha akarna tőled bármi értelmeset, már rég lépett volna. Majd a végén az lesz, hogy beleszerelmesedik valakibe, te meg mégjobban mélypontra kerülsz miatta. Engedd el. Nincs értelme egy délibábhoz ragaszkodni.
2020. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szakember +1
2020. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lol

Az a macsó versenyeztet téged meg még vagy 2-3 nőtársadat. Nem ismerted fel a nőcsábászt. Fogadok gyakran túlagyalsz mindent.

Nem szakember kell hanem egy nagy kielégítő kefélés orrba-szájba más pasival, nem pedig várni a sültgalambot.

2020. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem akar tőled, ami komoly. Ne kombinálj szerelmet.
2020. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már nem kombinálok, tisztán látok, hogy nagyjából csak játszott velem. De egyet mégis értessetek meg velem.

Miért van az, hogy akárhányszor hivom, kérek töle, szeretnék valamit, ö megteszi, jön, felhiv, a kedvembe jár...

Miért akar megfelelni, ha nem akar semmit?

Meg szeretném ezt érteni.

2020. márc. 1. 17:57
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
Tudod, ahhoz hogy te odaadd magad, kicsit neki is benne kell lennie a jàtékban. #lebegtetés
2020. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mikeXxX ***** válasza:
Szakember +1
2020. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!