Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ezt féltékenykedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt féltékenykedésnek vennétek, vagy férfi büszkeségnek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, aki férfi (én pedig nő), hónapok óta olyan jeleket ad, mintha ez már több lenne a részéről mint barátság, bár én úgy gondolom, hogy bebeszélem, de ma történt egy érdekes eset.

Csak azért érdekes, mert én onnan vettem észre, hogy már nem barátként tekintek rá, hogy féltékenykedtem,

Ma arról beszéltem neki, hogy az egyik csoporttársam milyen kedves velem és nagyon intelligens, és amint ezeket kimondtam, rendesen kiakadt és azt mondta, hogy “miért én nem vagyok kedves? és intelligens sem?”

Teljesen abban a kontextusban mondtam, mintha nekem a csoporttársam bejönne, erre ő így kiakadt. Szerintetek szerelmes belém? Ha gondoljátok, leírhatom a többi jelet is......:)


2020. márc. 1. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz jel, de kevés még az információ
2020. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg, hogy féltékeny -e? Legalább adtál volna lehetőséget, hogy tisztázzátok, hogy mi van köztetek.
2020. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval keresed a jeleket, hogy kölcsönös-e az érdeklődés :)

Igen, ennyi valóban kevés, de rá lehet mondani, hogy érez valamit. Nem hiném, hogy szerelmet.

Mi más van, amiből még kikövetkeztetted?

2020. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilvan feltekeny, de a reakcioja nagyon rossz jel a jovore nezve, szerencses vagy, hogy kiszurted.


Persze ezt most ugyis elengeded a fuled mellett.

2020. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!