Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nős férfi barátilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős férfi barátilag ennyire szeret? Ilyen van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez ilyen értelemben nagyon furának hangzik, és hogy csípőből mindenki rávágná, hogy “dugni akar” vagy ilyesmi, de én nem vagyok ebben biztos.

Konkrétan tényleg látni rajta, hogy szeret engem, szeret velem lenni, ha meglát mosolyog, segít és támogat, amikor rossz passzban voltam simogatta a vállam és egyszer meg is ölelt.

Ha bántanak, akkor nagyon kiakad és kiáll értem. Vannak napok, mikor nem beszélünk annyit, van hogy messengeren is leráz, és egyébként nem tesz sosem semmilyen utalást (egyetlen egyszer mondta azt, hogy az ilyen típusú lányok jönnek be neki) de tényleg nem udvarol, nem hív randira (még jó..) Nagyon sokat beszélgetünk élőben, és baráti az egész (kollegák vagyunk!) viszont a munkatársaim rossz szemmel néznek ránk. Én nem gondolnám ezt közeledésnek, de akkor a munkatársaim miért gondolják? Szerintetek?


2020. febr. 29. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Mindenre van példa, nem akar mindenki dugni. Akkor jobban rákapcsolna, vagy flörtölne, méregetne. Miért szerintem tök jó ha van egy barátod akire így számíthatsz. Nem feltétlenül kell mindenkivel összegabalyodni nem? Akár hosszútávú mély barátság is lehet belőle.
2020. febr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Meséld el a feleségének milyen rendes a férje.
2020. febr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Dugni akar.
2020. febr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Van ilyen mindenkit szeretek tipus5.

Addig szeret amig még nem dug..

2020. febr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Önzetlenül szeret téged és dugni is akar. Ennyi.
2020. febr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen kollégám. Nős, és nemrég kiderült, hogy a felesége babát vár. Három éve vagyunk jóban, sokat beszélgetünk, ismerjük egymás párjait. Mindig nagyon kedves segítőkész. Egy nagyon hűséges valakinek gondoltam, illetve az is, de bevallotta, hogy ő nem tudja hova tenni a kettőnk közti dolgot és attól fél, hogy számára ez több, de leszögezte,hogy sosem menne bele semmiféle viszonyba, csak akarta, hogy tudjam. Meglepett.
2020. márc. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
Kivár!
2020. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!